Çukurova Balkon

Tunceli Üniversitesi'nde Isı ve Su Yalıtım Semineri düzenlendi!

Tunceli Üniversitesi'nde Isı ve Su Yalıtım Semineri düzenlendi! Tunceli Üniversitesi'nde Isı ve Su Yalıtım Semineri düzenlendi!

Tunceli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi konferans salonunda Dünyada ve Türkiye'de ısı ve su yalıtımı semineri düzenlendi. Seminere inşaat mühendisliği bölümünden birçok kişi katıldı.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Tunceli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Selim Cemalgil, İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Murat Dal, İnşaat Mühendisliği Bölümü Hidrolik Anabilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Deniz Yılmaz ile Mimar ve Mühendis Odaları Tunceli Şube Başkanı İbrahim Demir'in katkılarıyla düzenlenen seminere, akademik personel, mühendis ve tekniker adayları ile meslek liselerinin inşaat bölümü öğrencileri katıldı. Seminerde, Trakya Cam Ürün Yönetim Şefi Mimar Yudum Demirkol, 'Dünya ve Türkiye'de mimaride cam uygulamaları ve camın yalıtımdaki önemi' konusunda sunum gerçekleştirdi. İZODER Personel Belgelendirme Yöneticisi İnşaat Mühendisi Güneş Yüzügür'ün, 'Dünya ve Türkiye'de ısı ve su yalıtımı uygulamaları' konusunda sunum yaptığı seminerde, gelecekteki kent yapılanmasında, ısı ve su yalıtımı yapılmış binaların enerji kazanımına vurgu yapıldı. Tunceli Emek