Çukurova Balkon

İZODER İzmir'de Tüm Yönleriyle Yalıtım Semineri düzenliyor!

İZODER İzmir'de Tüm Yönleriyle Yalıtım Semineri düzenliyor! İZODER İzmir'de Tüm Yönleriyle Yalıtım Semineri düzenliyor!

Yalıtım sektörünün çatı örgütü olarak bilinen İZODER İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü işbirliğiyle İzmir’de ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Semineri’ düzenliyor. 


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!Yalıtım sektörünün çatı örgütü olarak bilinen İZODER (Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği)  İzmir  Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü işbirliğiyle İzmir’de ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Semineri’ gerçekleştirecek. 

 

İZODER Yönetim Kurulu Başkanı Levent Pelesen, Anadolu'ya yöneldiklerini dile getirerek bazı açıklamalarda bulundu. 

 

Pelesen, “Bu kapsamda, Anadolu’daki illerimizde ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım’ konulu toplantılar düzenleyeceğiz. İlk programa İzmir’den başlıyoruz. Sonrasında Ankara, Adana, Elazığ ve Kayseri’de olacağız. Zamanla şehir sayımız artacak.Ortak amacımız, ülkemizde sağlıklı, güvenli, dayanıklı ve enerji verimli binalara sahip olmak için yalıtım bilincinin artmasını sağlamaktır” diye açıklamalarda bulundu. 

 

İZODER İzmir Tüm Yönleriyle Yalıtım Semineri; BASF, BETEK, BTM, WEBER ve İZOCAM’ın sponsorluğunda, İzmir MMO Tepekule Kongre-Sergi Merkezi Akdeniz Salonu’nda 16 Kasım Perşembe günü gerçekleşecek.