Tura Yapı Endüstriyel Ürünler Metal Madencilik Pazarlama İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tura Yapı Endüstriyel Ürünler Metal Madencilik Pazarlama İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Tura Yapı Endüstriyel Ürünler Metal Madencilik Pazarlama İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tura Yapı Endüstriyel Ürünler Metal Madencilik Pazarlama İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Turgay Çetindağ tarafından 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 29 Ocak'ta kuruldu.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Tura Yapı Endüstriyel Ürünler Metal Madencilik Pazarlama İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Turgay Çetindağ tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 29 Ocak'ta kuruldu. 


Tura Yapı Endüstriyel Ürünler Metal Madencilik Pazarlama İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Bilumum inşaat malzemeleri demir çelik ürünleri sıhhi tesisat ve fitin malzemeleri alımı satımı ithali ihracı toptan ticaretini ve pazarlamasını yapmak ve anasözleşmesindeyazılı olan diğer işler.


Tura Yapı Endüstriyel Ürünler Metal Madencilik Pazarlama İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Ataşehir, Küçükbakkalköy Mahallesi, Dudullu Yolu Caddesi, No:23 Brandium Residence R4 Blok Daire:195. 

pus