Turhanlar Boya ve İnşaat Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Turhanlar Boya ve İnşaat Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Turhanlar Boya ve İnşaat Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Turhanlar Boya ve İnşaat Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 450 bin TL sermaye bedeli ile Habip Turhan, Mustafa Turhan ve Uğur Turhan ortaklığında kuruldu.Turhanlar Boya ve İnşaat Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 450 bin TL sermaye bedeli ile Habip Turhan, Mustafa Turhan ve Uğur Turhan ortaklığında kuruldu.

Turhanlar Boya ve İnşaat Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi konusu:
İNŞAAT VE MALZEMELERİ - Her türlü kaba inşaat malzemeleri, ince inşaat malzemeleri, hırdavat, sıhhi tesisat malzemeleri ile bu malzemelerin yanında kullanılan yardımcı mamullerin alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. - Her türlü dekorasyon malzemeleri ile mobilya, ağaç doğramada kullanılan aksesuarlarının imalı, alımı, satımı ve ihracatını ve ithalatını yapmak. - Her türlü inşaat malzemesi yapımında kullanılan inşaat demiri, çimento, çivi, kireç, kum, tuğla, seramik, yer döşemeleri, fayans, hırdavat, boya, sıhhi tesisat, kalorifer, asansör malzemeleri, inşaat malzemeleri alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. - Her türlü inşaat ve yol makineleri bayındırlık işlerinde kullanılan makineler, dozer, loder, ekskavatör, römorkler, traktörler, jenaretörler, komperesörler, sondaj makineleri ve delme tabancaları ve iş makineleri ile bunların aksesuar ve yedek parçalarının imali, alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. - Her türlü plastikten mamul boru, mutfak ve banyoda kullanılan plastik aksesuarların ve bunların benzeri mamullerin alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. - Her türlü ham ve mamul kereste, kapı ve pencere, parke, mutfak dolabı, banyo dolabı ve inşaat için gerekli, ahşap malların alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. - Kat karşılığı işyeri, konut yapmak, arsa alıp üzerine işyeri, konut yapmak, yaptırmak. - Her türlü konut,işyeri ve benzeri binaların onarım, dekorasyon, bakım ve inşaat işlerini yapmak. - Her türlü standart ve prefabrik inşaat malzemelerinin bir kısmımın veya tamamını imal edecek tesisler kurmak, veya kurulmuş işletmelerin işletmeciliğini almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek. - Her türlü boya ve boya malzemelerinin, kimyevi maddeler, yapı kimyasalları, vernik ve incelticilerinin imalatını, toptan ve perakende ticaretini yapmak, ithalat ve ihracatını yapmak - Halı, kilim, battaniye, yastık ve yolluk, her nevi tekstil ve tekstil ürünleri ile deri ürünleri, her nevi kumaş örme iplik elyaf ve her türlü iç ve dış giyim ile ilgili her türlü ham madde yarı mamul ve mamul maddelerin boyaların kimyasal yabancı maddelerin kimyasal müstahzarların alım ve satımı, yurt içinde ve yurt dışında üretilmesi, ithalat ve ihracatı. - İmalat, ticaret ve hizmet sektörleri ile nihai tüketimde kullanılan her türlü toz ve yaş boya, tabii, sentetik ve madeni boyalar, astar boya, silikonlu ve silikonsuz mat boyalar, ahşap, metalik, plastik iç ve dış yüzey boyaları üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.

Adres: Çeliktepe Mah. Dutluk Cad. N.90 B KAĞITHANE