Türkiye Finans, Ağrı'daki ilk şubesini hizmete açtı!

Türkiye Finans, Ağrı'daki ilk şubesini hizmete açtı! Türkiye Finans, Ağrı'daki ilk şubesini hizmete açtı!

Hayata Katılım Bankası stratejisi ile büyümesine devam eden Türkiye Finans, Ağrı'da hizmete soktuğu ilk şubesini açtı.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, Hayata Katılım Bankası stratejisi ile büyümesine devam eden Türkiye Finans, Ağrı'da hizmete soktuğu ilk şubesinin açılışını yaptı.

Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Necati Özdeniz ve bankanın üst düzey yöneticilerinin de katılım gösterdiği kent merkezindeki şubenin açılışına Ağrı il protokolünden temsilciler de katıldı.

Hayata Katılım Bankası stratejisi ile kurum kimliğini yenileyen Türkiye Finans, bu stratejiyi yeni şubeler, yenilikçi ürün ve hizmetlerle de destekliyor.

Kasım sonu itibarıyla tüm Türkiye'deki şube sayısını 301'e çıkaran Türkiye Finans'ın, Ağrı'daki ilk şubesiyle Türkiye genelindeki şube sayısı da 302'ye çıktı.

Türkiye Finans, sene sonuna kadar hem ticari ve hem de perakende şube ağına tüm Türkiye genelinde 4 yeni şube daha ekleyecek.

Açılışta konuşan Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Necati Özdeniz, şubelerini, dağıtım ağlarının en önemli kanallarından biri olarak gördüklerini belirtti.

Özdeniz, bu sebeple sene sonuna kadar şubeleşmeye devam edeceklerini anlatarak, şöyle konuştu:

"Yıl sonuna kadar ülkemizin dört bir yanında açtığımız şubeler ile daha fazla noktada müşterilerimize hizmet verip iş ağımızı büyüteceğiz. Yurt içinde portföy kalitemizden ödün vermeden pazar payımızı artırmayı, inovatif ürün ve hizmetlerle, iyi yetişmiş insan kaynağımızla ve yeni şubeler ile mükemmel müşteri deneyimi sağlayarak hedeflerimize ulaşmayı planlıyoruz." 

Yeni dönemde "Hayata Katılım Bankası" stratejisini benimsediklerini belirten Özdeniz, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren ve onların hayatlarını kolaylaştıran yenilikçi ürünlerle hizmet vermeye devam edeceklerini dile getirdi.

Yapılan açılışa, Türkiye Finans Perakende Şube Ağı Direktörü Salih Öten, bankanın Ağrı Şube Müdürü Fatih Kaya, Türkiye Finans Bilgi Sistemleri ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Fahri Öbek, Doğu Anadolu Perakende Bölge Satış Müdürü Ferit Öziş ve İl Müftüsü Tandoğan Topçu da katılım gösterdi.

pus