11 / 08 / 2022

Türkiye Finans'tan 0.74 faizle ilk üç ay ödemesiz konut kredisi fırsatı! 

Türkiye Finans'tan 0.74 faizle ilk üç ay ödemesiz konut kredisi fırsatı! 

Türkiye Finans, müşterilerine 0,74’ten başlayan kar payı oranları ile 120 aya varan vade seçenekleriyle konut kredisi sunuyor...Türkiye Finans, normalleşme dönemine girilmesiyle birlikte tüm bireysel müşterileri için yüzde 0,74’ten başlayan rekabetçi kar payı oranlarıyla İyi Kararlar Destek Paketi'ni hazırladı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; yüzde 0,74’ten başlayan rekabetçi kar payı oranlarıyla ilk 3 ay ödemesiz olarak hazırlanan paket, konut, taşıt ve ihtiyaç finansmanı olmak üzere 3 farklı alanda fırsatlar sunuyor. 

Bankadan yapılan açıklamada, ilk 3 ay ödemesiz olan kredi paketi, konut, taşıt ve ihtiyaç finansmanı olmak üzere 3 farklı alanda Türkiye Finans müşterilerinin ihtiyaçlarını giderecek. Kampanya 30 haziran tarihinde sona erecek. 

Türkiye Finans, ülkemizin normalleşme dönemine girmesiyle birlikte müşterilerinin toparlanma süreçlerine destek oluyor. Bu kapsamda ülke ekonomisine ve müşterilerine yönelik destek paketlerini yürürlüğe alan banka, tüm bireysel müşterilerine özel İyi Kararlar Destek Paketi'ni sundu. Yüzde 0,74’ten başlayan rekabetçi kar payı oranlarıyla ilk 3 ay ödemesiz şekilde oluşturulan paket, konut, taşıt ve ihtiyaç finansmanı olmak üzere 3 farklı alanda kredi çözümleri sağlıyor. 

Paket içerisinde, 0,74’ten başlayan kar payı oranları ile 120 aya varan vade seçenekleriyle konut finansmanı bulunuyor. Kampanya, 30 haziran tarihine kadar sürecek. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Finans Katılım Bankası Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı M. Necati Özdeniz, koronavirüs salgınının ekonomiye olan etkilerini hafifletmek amacıyla normalleşme döneminde de ülkemizin ve müşterilerin yanında olmayı sürdürdüklerine dikkat çekerek, şöyle konuştu:

"Bankamız, salgın sürecinde olduğu gibi normalleşme döneminde de ülkemize destek olmaya devam ediyor. Pek çok müşterimiz salgın nedeniyle ekonomik zorluklar yaşadı ve şimdi bu sürecin yaralarını sarıyor. Ülke olarak evde kaldığımız bu süreçte ihtiyaçlarımızı düşünecek ve farkına varacak zamanımız oldu. Hayata Katılım Bankası Türkiye Finans olarak müşterilerimizin bir an önce normalleşme sürecine adapte olmalarına ve düşünüp planladıkları ihtiyaçlarına yönelik aldıkları kararları hayata geçirmelerine destek olmak istiyoruz. Bu nedenle salgın döneminde olduğu gibi bugün de onların hayata katılmalarını kolaylaştıracak kampanyalarımızı sürdürmeye ve devam edeceğiz."

0.74 faizli konut kredisi şartları nedir?