Türkiye konut piyasasına genel bakış Mart 2015 raporu yayınlandı!

Türkiye konut piyasasına genel bakış Mart 2015 raporu yayınlandı! Türkiye konut piyasasına genel bakış Mart 2015 raporu yayınlandı!

REIDIN, gayrimenkul sektörleri ile ilgili güncel veri, araştırma bilgilerini sağlamak amacıyla faaliyet gösteren ve sadece gelişmekte olan ülkelere odaklanan dünyanın ilk internet gayrimenkul bilgi şirketi. İşte Türkiye konut piyasasına genel bakış Mart

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

2007 yılında Dubai'de kurulan REIDIN, gayrimenkul sektörleri ile ilgili derinlikli ve güncel veri, analiz ve araştırma bilgilerini sağlamak amacıyla faaliyet gösteren ve sadece gelişmekte olan ülkelere odaklanan dünyanın ilk internet gayrimenkul bilgi şirketidir.


Şirket, 35 gelişmekte olan ülkeyi kapsar şekilde profesyonellere hizmet vermektedir. Müşterileri arasında çoğunlukla Uluslararası Yatırım Fonları, Lokal Bankalar, Finansal Kurumlar, Gayrimenkul Geliştiriciler, Danışmanlar, Kamu Kurumları ve Emlak Şirketleri yer almaktadır.


REIDIN Müşterileri, abone oldukları online servisler üzerinden gayrimenkul sektörlerini detaylı analiz etmekte kullanılan endeksler, arz-talep-fiyat trendleri, günlük ilanlar ve alım-satım işlemleri, şirket, proje ve bina profilleri, haritalar gibi çok çeşitli bilgileri içeren internet bazlı veritabanlarına ulaşabilmektedirler.


REIDIN, 2007 yılından beri Garanti desteği ile REIDIN EmlakEndeks adı altında ikincil piyasa endeksleri ve GYODER ile ortaklaşa Yeni Konut Fiyat Endeksleri yayımlamaktadır. REIDIN Emlak Endeksleri'nin bir kısmına ayrıca Borsa İstanbul veri dağıtım ağı ve Bloomberg terminalleri üzerinden de erişilebilmektedir.


pus