03 / 10 / 2022

Ukra City mağdurları eyleme devam ediyor!

Ukra City mağdurları eyleme devam ediyor!

Dün Ukra City satış ofisi önünde eylem yapan Ukra mağdurları Özyurtlar İnşaat'la yaşanan sürece zarar vermemek için sessiz kaldı. Ukra City mağdurları evlerini alana kadar eylem yapacaklarını dile getirdi...
Ukra İnşaat’ın mağdur ettiği vatandaşlar, projedeki sorunların çözülmemesi üzerine 7 Şubat Cumartesi günü şirketin Esenyurt’taki satış ofisi önünde bir eylem gerçekleştirmişti. 


3 yıldır yaşadıkları çileyi kamuoyu ile paylaşan Ukra mağdurları 14 Şubat Cumartesi günü Ataköy Atrium Cafe’de Ukra City Sakinleri Dayanışma Derneği’nin genel kurul toplantısını yaptı. Mağdurlar Genel kurul toplantısında aldıkları kararla dün yine satış ofisinin önünde eylem gerçekleştirdi.Ukra City mağdurları eyleme devam ediyor!Ukra City mağdurları eyleme devam ediyor!
50'ye yakın Ukra City mağdurunun katıldığı eylemde mağdurlar Özyurtlar İnşaat'la yaşanan sürece zarar vermemek için sessiz kaldı. Evlerini alana kadar eylem yapacaklarını söyleyen Ukra City mağdurları eğer Özyurtlar İnşaat ve Ukra İnşaat arasında bir anlaşma sağlanamazsa vites büyütüp daha büyük eylemler yapacaklarını dile getirdi.Ukra City mağdurları eyleme devam ediyor!Ukra City mağdurları eyleme devam ediyor!
Mali Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Masası'nda polisin fezlekesini hazırladığı dolandırıcılık davasına müşteki olmak isteyen 38 kişinin de imzasının alındığı eylemde açıklama yapan mağdurlar dolandırıcılık davalarının peşinde olduklarını belirtti.Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.comGeri Dön