Uluslararası Gayrimenkul Borsası'na tam destek!

Uluslararası Gayrimenkul Borsası'na tam destek!Yıldırım Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım ‘Uluslararası Gayrimenkul Borsası’ projesine destek verdi. Yıldırım, “57 ülkenin gayrimenkul üretici ve tüketicilerinin bir araya geleceği bu platform, sektörün hareketlenmesi adına önemli bir adım olacak” dedi.


İnşaat sektöründeki 45 yıllık deneyimiyle Türkiye’ye değer katan projelere imza atan Yıldırım Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım, ‘Uluslararası Gayrimenkul Borsası’ projesini desteklediğini açıkladı. Bu projenin sektörün hareketlenmesi adına çok önemli bir adım olduğuna dikkat çeken Osman Yıldırım, “Türkiye’nin böylesine bir projede oyun kurucu rolünü üstlenmesi bizi mutlu ediyor” dedi.


Yıldırım: Projeyi destekliyoruz


Yıldırım, “Uluslararası Gayrimenkul Borsası’nın (İSEDAK) bünyesindeki 57 ülkenin tüm gayrimenkul üreticileri ve tüketicilerini bir araya getirmesi planlanıyor. Esnek bir model çerçevesinde hızla hayata geçmesi planlanan projede, farklı ülkedeki bir yatırımcı Türkiye’deki gayrimenkulü tapusu da dahil olmak üzere hızlı bir şekilde satın alabilecek. Gayrimenkul hakkındaki tüm bilgilerin sunulduğu sistem, yatırımcının işini kolaylaştıracak. Yıldırım Yapı Grubu olarak bu projeyi destekliyoruz. Gayrimenkul sektörünün bu çalışmadan olumlu etkileneceğini ve Türkiye ekonomisine faydalı bir çalışma olacağına inanıyoruz” dedi.