Ümraniye Seba Hayat teslim tarihi!

Ümraniye Seba Hayat teslim tarihi!

Firma: Seba İnşaat -AG Hayat İnşaat A.Ş.

Proje: Seba Hayat


Ümraniye Esenevler Mahallesi Talatpaşa Caddesi'nde hayata geçirilen Seba Hayat projesinde satışlar başladı. Peki proje ne zaman teslim edilecek? İşte Ümraniye Seba Hayat teslim tarihi...


Seba İnşaat ile AG Hayat İnşaat A.Ş. tarafından hayata geçirilen Seba Hayat'ta satışlar başladı. Ümraniye'de yer alan projede 176 daire ve 24 adet ticari ünite bulunuyor. 

Seba Hayat 4 bin metrekare arsa alanına ve 30 bin metrekare inşaat alanına sahip. 3 blok olarak inşa edilen projededeki dairelerin tamamı 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. 

Ümraniye  Seba Hayat  teslim tarihi

Seba Hayat'taki 3 oda 1 salon dairelerin büyüklüğü 125 metrekare olarak tasarlandı. Projede fiyatlar 890 liradan başlangıç gösteriyor. Ümraniye Seba Hayat teslimleri 2021'de başlayacak.

Ümraniye Seba Hayat'tın her katında 4 daire, her blokta 2 asansör yer alıyor.  Projenin yola cepheli A ve B blokları 14, bahçe içinde yer alan C blok ise 15 kattan oluşuyor. 

Kapalı otopark, çocuk oyun alanı, bay-bayan spor ve sauna alanı, güvenlik, oturma alanları ve süs havuzunun yer aldığı Seba Hayat'ta metroya 500 metre, E-5’e ise 1 kilometre ve TEM Bağlantı Yolu’na 1,3 mesafede konumlanıyor. 

Tel: +90 212 323 03 03 
Web: http://www.sebainsaat.com.tr/


projeye sor