Unıform İnşaat Hırdavat İç ve Dış Ticaret Pazarlama Anonim Şirketi kuruldu!

Unıform İnşaat Hırdavat İç ve Dış Ticaret Pazarlama Anonim Şirketi kuruldu!Unıform İnşaat Hırdavat İç ve Dış Ticaret Pazarlama Anonim Şirketi, Cesur Satık Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 250 bin TL sermaye ile 19 Ekim'de Mehmet Akif Mahallesi, Bahariye Caddesi'nde kuruldu.


Unıform İnşaat Hırdavat İç ve Dış Ticaret Pazarlama Anonim Şirketi, Cesur Satık Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 250 bin TL sermaye ile 19 Ekim'de Mehmet Akif Mahallesi, Bahariye Caddesi'nde kuruldu. 


Unıform İnşaat Hırdavat İç ve Dış Ticaret Pazarlama Anonim Şirketi iş konusu; 1. Her türlü kaba inşaat malzemeleri,ince inşaat malzemeleri,hırdavat,sıhhi tesisat malzemeleri ile bu malzemelerin yanında kullanılan yardımcı  mamullerin alımı,satımı,ithalatı ve ihracatını yapmak. 2. Konusunda her türlü dekorasyon malzemeleri ile mobilya,ağaç doğramada kullanılan aksesuarlarının imalı,alımı,satımı ve ihracatını ve  ithalatını yapmak. 3. Konusu her türlü inşaat malzemesi yapımında kullanılan inşaat demiri, çimento, çivi, kireç, kum, tuğla,seramik,yer  döşemeleri,fayans,hırdavat,boya, sıhhi tesisat, kalorifer, asansör malzemeleri, inşaat malzemeleri alımı,satımı,ithalatı ve ihracatını yapmak. 4. Konusunda her türlü inşaat ve yol makineleri bayındırlık işlerinde kullanılan makineler,dozer,loder,ekskavatör,römorkler,traktörler,jenare törler, komperesörler, sondaj makineleri ve delme tabancaları ve iş makineleri ile bunların aksesuar ve yedek parçalarının imali,alımı,satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 5. Konusunda her türlü plastikten mamul boru,mutfak ve banyoda kullanılan plastik aksesuarların ve bunların benzeri mamullerin alımı,satımı,ithalatı ve ihracatını yapmak. 6. Konusunda her türlü ham ve mamul kereste,kapı ve pencere,parke,mutfak dolabı,banyo dolabı ve inşaat için gerekli, ahşap malların alımı,satımı,ithalatı ve ihracatını yapmak. 7. Konusu ile ilgili olarak kat karşılığı işyeri,konut yapmak,arsa alıp üzerine işyeri,konut yapmak,yaptırmak. 8. Konusunda her türlü konut,işyeri ve benzeri binaların onarım,dekorasyon,bakım ve inşaat işlerini yapmak. 9. Konusunda her türlü standart ve prefabrik inşaat malzemelerinin bir kısmımın veya tamamını imal edecek tesisler kurmak,veya kurulmuş işletmelerin işletmeciliğini almak,satmak,kiralamak,kiraya vermek.

 

Unıform İnşaat Hırdavat İç ve Dış Ticaret Pazarlama Anonim Şirketi adres: Mehmet Akif Mahallesi, Bahariye Caddesi, Çam Sokak 45/2 Küçükçekmece