Univa'dan 2019 Kasım ayına özel kampanya!

Univa'dan 2019 Kasım ayına özel kampanya! Univa'dan 2019 Kasım ayına özel kampanya!

Yatırımcılara kolaylıklar sağlayan Univa, yatırımcılara yüzde 10 peşin ve 50 ay vadeyle 1.644 TL’lik taksitlerle öğrenci evi sahibi olma imkânı sunuyor...Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi olarak hayata geçirdiği Univa, yeni kampanyasıyla yatırımcı olmanın şartlarını adeta yeniden düzenliyor. Univa'nın yeni kampanyası ile Kocaeli ve Düzce’de yer alan projelerinde yüzde 10 peşin ve 50 ay vadeyle 1.644 TL’lik taksitlerle öğrenci evi sahibi olma imkânı sunuyor.

Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, Sakarya, Kocaeli ve Düzce’deki Univa projelerinin alternatif gayrimenkul sektöründe birçok ilke öncülük ettiğini ifade etti. 

Karayel, yatırımcılara; projelerdeki avantajların yanı sıra alım konusunda da birçok kolaylık sunmayı hedeflediklerini söyledi. Karayel, sözlerine şu şekilde devam etti; "Univa, daha düşük birikimlere sahip olan kişilere de yatırımcı olma fırsatı sunuyor. Kampanyamız ile ayda 1.644 TL gibi düşük taksitler ile kira öder gibi öğrenci evi sahibi olabilme imkânı sağlıyoruz"

Kampanyada ilk 12 ayda yüzde 30, ilk 24 ayın sonunda da yüzde 30’luk ara ödemelerin bulunduğunu ifade eden Karayel, böylece Univa Düzce projesinde 274 bin TL’ye, Univa Kocaeli projesinde de 365 bin TL’ye öğrenci evi satın alma imkânı getirildiğini belirtti.

Yüzde 65 fiyat artışı! 

Karayel, 2.424 yatak kapasitesiyle “Tek Çatı Altında Dünyanın En Büyük Öğrenci Evi” projesi olma özelliğine sahip Univa Sakarya’da öğrenci evlerinin satışının tamamlandığını ifade etti. Karayel, 786 yatak kapasiteli Univa Kocaeli ve 1.701 yatak kapasiteli Univa Düzce projelerinde ise satışların devam ettiğini söyledi. Karayel, Kocaeli ve Düzce’deki projelerin 8 yılda amortisman, 5 yıl kira garantisi ve yüzde 65 fiyat artışı gibi avantajları da beraberinde getirdiğinin altını çizdi. Karayel, tapu teslimlerinin hemen gerçekleştirildiği Univa Öğrenci Evleri’nde peşin ödeme halinde de cazip indirim fırsatlarının sunulduğunu söyledi.
 

Web: http://univa.com.tr/