Ünlü isimlerin yaşadığı muhteşem evler!

Ünlü isimlerin yaşadığı muhteşem evler! Ünlü isimlerin yaşadığı muhteşem evler!

Türkiye'nin ünlü isimleri ve yaşadıkları muhteşem evler meraklıları için araştırıldı. Kimi ünlü milyonluk villarda yaşarken kimi ünlü ise lüks sitelerde yaşamayı tercih ediyor. İşte ünlülerin evleri...Türkiye'nin ünlü isimleri ve yaşadıkları muhteşem evler...

1- ETEL BAYER

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; güzelliği ve şık stili ile daima adından söz ettiren Etel Baler, Kanlıca'da sekiz yıl önce taşındığı yalıda yaşıyor. 

 

2- ASHLEY JOY 

Ashley Joy saç bakım markasının yaratıcısı Aslı Şen, Levent’te sakin bir sokakta yaşıyor. 10 yıl önce taşınmış Şen ailesi. “Oğullarımız Berke, Batu, bir kurt, iki ‘King Charles’ köpek, iki kedi ve iki emektar yardımcılarımızla kalabalık bir aileyiz burada” diye anlatıyor. 380 metrekarelik villanın iki ana girişi bulunuyor. Sonradan kış bahçesine dönüştürülen alandan salona direkt geçiş sağlanıyor. 

 

3- TÜLİN ŞAHİN

Ünlü topmodel Tülin Şahin Suadiye’de palmiye ağaçları arasına gizlenmiş 380 metrekarelik bahçesi bulunan dubleks evde yaşıyor. İki katlı evin modern görünümlü üst katında ferah bir salon, mutfak, misafir tuvaleti, banyo, yeni yaptırdığı giyinme odası ve spor odası bulunuyor. 

 

4- DENİZ AKKAYA

Uzun yıllar profesyonel mankenlik yapan, Deniz Akkaya 2 yıl önce taşınma kararı aldığı lüks villasında yaşıyor. Emirgan’daki 250 metrekarelik 2 katlı evinin yemyeşil bahçesi bulunuyor. Evin girişinde salon, mutfak, bir oda ve misafir tuvaleti yer alıyor. Kızı ve kendine ait yatak odaları, ortak kullanımlı geniş banyosu ve giyinme bölümü ise üst katta. Akkaya, evin dekorasyon aşamasında yakın arkadaşı iç mimar Nazlı Goldenberg’ten destek almış.