Ünlüler en çok hangi semtleri tercih ediyor? 

Ünlüler en çok hangi semtleri tercih ediyor?  Ünlüler en çok hangi semtleri tercih ediyor? 

Ünlü isimler en çok hangi semtleri tercih ediyor, nasıl evlerde oturuyor? İşte ünlülerin evleri... 


Ünlü isimler en çok hangi semtler de, nasıl oturmayı tercih ediyor? Posta Gazetesi'nde yer alan haberde ünlü isimlerin yaşadıkları evler derlendi. İşte ünlülerin yaşadıkları evler... 

  


Serenay Sarıkaya, ilişkisini noktaladığı Kerem Bursin ile Yeniköy'de yaşadıkları evden taşındı. Zincirlikuyu'daki bir AVM'nin rezidans dairesine taşınan oyuncu eski evden hiçbir eşyasını almadı. Yeni ev yeni enerji mottosuyla, Sarıkaya dairesini baştan aşapı yeniden döşedi. 

  

Futbolcu Burak Yılmaz Acarkent'te bir villada oturuyor. Ünlü futbolcunun villasının iç ve dış tasarımını Mim İnterni yaptı. 6 yatak odasına sahip villada dört oturma odası var. 1.000 metrekarelik villada yedi banyo, buhar saunası ve oyun odası bulunuyor.Burak Yılmaz'ın evi sanat eserleriyle dolu. Villada son dönemin popüler sanatçısı Tuğberk Selçuk'un üç eseri ve birkaç tane de heykel bulunuyor.

 


Oyuncu Öner Erkan erkek kardeşiyle birlikte  İzmir  Konak'ta 1 milyon 150 bin liraya tarihi bir Rum evi aldı. İddiaya göre, kanser hastası olan ev sahibinin satarken tek şartı vardı; içinde oturmaları ve köpeğine bakmaları. Ancak oyuncu ve kardeşi evi tadilat ederek, günlük kiraya vermeye başladı.

 

 

Hümeyra, Yeniköy'de boğaz manzaralı 3+1 evde oturuyor. Yaz aylarını Bodrum-Gümüşlük'te geçiren sanatçı, İstanbul'a eylül ayında dönüp yeni evine taşınacak.

 

 


Demet Şener ile eşi Cenk Küpeli, İstinye'deki lüks bir sitedeki binanın giriş dubleksini kiralamıştı. Demet Şener yeni evinin salon, mutfak ve manzarasını Instagram'da paylaştı. Demet Şener, evini sade ve gösterişten uzak dekore etti. Çift, şimdilik kiraladıkları daireyi daha sonra satın almayı düşünüyor.

 

Müslüm filminin yapımcısı Mustafa Uslu, filmden elde ettiği kazançla kendisine ev aldı. Fethiye'de 4 katlı, yüzme havuzlu bir villa satın alan Mustafa Uslu, villa için 3 milyon TL ödedi.

 

Cansu Dere Bebek'teki dairesine yaklaşık bir yıl önce hırsız girmişti ve oyuncunun değerli bazı eşyaları çalınmıştı. Cansu Dere bu olaydan adresini değiştirdi. Anadolu Hisarı'na taşınan oyuncu burada 5 ay kalıp tekrar Bebek'e döndü. 

 


Kaan Yıldırım, Bodrum'da 5 buçuk milyon liraya villa aldı. Yıldırım, 200 metrekarelik havuzlu 4 oda bir salon villasını kendi zevkine göre dekore ettirdi.

 

Işıl Reçber, Beykoz'da oturdukları villanın dekorasyonuna imza attı. Eşi Rüştü Reçber ve 2 çocuklarıyla yaşadıkları evleri dekorasyon dergilerinde yer aldı.

 


Alicia Keys San Diego'da ev aldı!

Olivia Wilde-Jason Sudeikis Los Angeles'tan ev aldı!