UPN, Türk konut projelerini Körfezli yatırımcılarla buluşturuyor!

UPN, Türk konut projelerini Körfezli yatırımcılarla buluşturuyor!

UPN International, Kasım – Aralık aylarında; İstanbul, Bursa, Trabzon, İzmir ve Antalya bölgelerinde bulunan konut projelerini, kendi organizasyonları ve fuarlarla görücüye çıkaracak.


Ulak Group bünyesinde Uluslararası Satış ve Pazarlama Operasyonları gerçekleştiren UPN International, Kasım – Aralık aylarında; İstanbul, Bursa, Trabzon,  İzmir  ve Antalya bölgelerinde bulunan konut projelerini, kendi organizasyonları ve fuarlarla görücüye çıkaracak.


Katar ve Abu Dabi’de Ulak Grup’un gerçekleştireceği lansmanlarda, Körfez ülkesi yatırımcı ve müşteri beklentilerine uygun konut projelerini, özel olarak hazırlamış olduğu kampanyalarla alıcıların beğenisine sunacak.

Katar ve 

Abu Dabi’de düzenleyeceği özel organizasyonların ardından Kuveyt, Rusya ve Azerbaycan’daki uluslararası gayrimenkul fuarlarında katılımcı olarak yer alarak, bu ülkelerdeki yatırımcılarını standında ağırlayacak.


Gerçekleştirilecek olan bu lansman ve fuarlarla birden çok ülkede Türkiye’yi temsil edecek olan UPN International, Nisan – Mayıs 2016 tarihlerinde, daha büyük bir organizasyon turuyla, daha fazla sayıda ülkede alıcılarıyla bir araya gelmeye hazırlanıyor.


UPN International Konut Projeleri, Kasım – Aralık 2015 Fuar ve Lansman Takvimi:

11 - 14 Kasım 2015 Katar / Doha (Düzenleyen: Ulak Group Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.)

21 – 23 Kasım 2015 – Abu Dabi (Düzenleyen: Ulak Group Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.)

13 – 14 Kasım 2015 – Rusya / Moskova:  The 25th Moscow International Property Show (Katılımcı)

17 – 21 Aralık 2015 – Kuveyt: Kuwait International Property Show 2015 (Katılımcı)

17-19 Aralık 2015 - Azerbaycan: Rec Expo Azerbaijan International Real Estate & Investment Exhibition (Katılımcı)