11 / 08 / 2022

Üsküdar’da 26 saatlik su kesintisi yaşanacak!

Üsküdar’da 26 saatlik su kesintisi yaşanacak!

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ)'den yapılan açıklamada, Üsküdar - Çekmeköy metrosu Üsküdar istasyonu sahasına yeni döşenen isale hatlarının mevcut isale hatlarına bağlantı çalışmaları yapılacağı belirtildi...
Üsküdar’ın bazı mahallelerine, 16 Nisan Çarşamba günü saat 10.00 ile 17 Nisan Perşembe günü 12.00 saatleri arasında 26 saat süreyle su verilemeyecek.


İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ)'den yapılan açıklamada, Üsküdar - Çekmeköy metrosu Üsküdar istasyonu sahasına yeni döşenen isale hatlarının mevcut isale hatlarına bağlantı çalışmaları yapılacağı belirtildi. Söz konusu çalışma sebebiyle, 16 Nisan Çarşamba günü 10.00 ila 17 Nisan Perşembe günü 12.00 saatleri arasında 26 saat süreyle su kesintisi yapılacağı belirtildi.


Su Alamayacak Bölgeler şu şekilde; Üsküdar İlçesi: Aziz Mahmut Hüdai, Mimar Sinan, Salacak, Kuzguncuk, Beylerbeyi, Çengelköy ve Kuleli Mahallerinin tamamı ile Ahmediye, Valide Atik, Murat Reis, Sultantepe, Selami Ali, İcadiye, Küplüce, Güzeltepe ve Küçüksu Mahalleleri’nin bir kısmı.


 

Cumhuriyet