Vakıf GYO ile Vakıflar Bankası arasında sözleşme imzalandı!

Vakıf GYO ile Vakıflar Bankası arasında sözleşme imzalandı!Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) ile T. Vakıflar Bankası T.A.O. arasında kredi sözleşmesi imzalandı..


Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) T. Vakıflar Bankası T.A.O. Arasında Kredi Limiti Belirlenmesine İlişkin Sözleşme İmzalanmasına ilişkin açıklama yaptı.

 

Vakıf GYO'nun geliştirmekte olduğu projelerin finansmanı kapsamında ana ortağı T. Vakıflar Bankası T.A.O. ile 600.000.000,-TL limitli genel kredi sözleşmesi imzalandı.

 

Vakıf GYO'nun KAP açıklaması

 

Şirketimizin geliştirmekte olduğu projelerin finansmanı kapsamında ana ortağımız T. Vakıflar Bankası T.A.O. ile 600.000.000,-TL limitli genel kredi sözleşmesi imzalanmıştır. Tanımlanan üst limit dahilinde finansman ihtiyacı doğdukça kullanılacak kredinin bir kısmı kullanılmıştır. Kamuya açıklanan son bilançodaki aktif toplamının %10'una ulaşan kredi tutarları özel durum açıklaması ile duyurulacak olup bu oranın altında kalan kredi kullanım detaylarına Şirketimizce üç ayda bir açıklanacak olan finansal raporlarda yer verilecektir. 

 

Dosya için tıklayın