13 / 08 / 2022

Validebağ Konakları'nda konak hayatı 180 ay vade ve 3. yılda ödeme fırsatıyla başlıyor!

Validebağ Konakları'nda konak hayatı 180 ay vade ve 3. yılda ödeme fırsatıyla başlıyor!

Validebağ Konakları’nda 180 ay vade ve 3. yılda ödeme fırsatıyla ev sahibi olma imkanı sunuluyor...‘Hayallerini Erteleme Türkiye’ kampanyası kapsamında, yüzde 10 indirim, yüzde 5 peşinat, 180 ay vade ve 3’üncü yılda ödeme fırsatı sunan DAP Yapı’nın Validebağ Konakları’nda konut sahibi olmak isteyenlere hem yaşam, hem de yatırım fırsatı sağlanıyor. 

TARİHİ KAMPANYA DEVAM EDİYOR

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) güvencesi ve Dap Yapı kalitesiyle inşa edilen Validebağ Konakları, Emlak Konut GYO’nun başlattığı ‘Hayallerini Erteleme Türkiye’ kampanyası ile büyük fırsatlar sunuluyor. Konut sahibi olmak isteyenler için tüm koşulların sunulduğu kampanya kapsamında projeden konut alanlar için yüzde 10 indirim yapılıyor. Evini alanlar, yüzde 5 peşinat ödemesinden sonra taksit ödemeleri üçüncü yıldan itibaren yapılacak. Taksit ödemeleri ise 180 aya varan vade ve cazip vade oranlarıyla sunulacak.

Validebağ Konakları nda konak hayatı 180 ay vade ve 3. yılda ödeme fırsatıyla başlıyor!

ÖRNEK DAİRESİNİ KAPILARINI AÇTI

DAP Yapı, İstanbul’daki projesi Validebağ Konakları’nın örnek dairesini ziyaretçilere sundu. Az katlı mimarisi ve 1+1’den 6+1’e farklı tiplerde konak seçeneklerinin bulunduğu Validebağ Konakları’nda 4+1 teras dubleks ziyaretçilerin beğenisine açıldı.

İç tasarımında alışveriş merkezleri, konut ve eğitim yapıları konusunda uzman mimar Sinan Kafadar'ın imzasını taşıyan örnek daire, Modern çizgisi, ince düşünülmüş ayrıntıları ile projeye ilişkin konut alıcılarına fikir verirken dekorasyon açısından da rehberlik yapıyor. 

Ayrıcalıklı konak yaşamının hissedildiği mimaride, projeye özel olarak tasarlanan ankastreler, klima, banyo seramikleri, vitrifiyeler, ebeveyn banyosu ve giyinme odaları, yere kadar uzanan cam pencereler gibi aydınlık yaşam unsurlarına yer veriliyor. Adile Sultan Kasrı mimarisinden esinlenerek ve içinde bulunduğu korunun doğal yapısına uyumlu olarak tasarlanan proje, komşuluk ilişkilerini canlandırmak ve konak yaşamını hayata geçirmek amacı ile hayata geçirilmiş sosyal yaşam olanakları ile ön plana çıkıyor.

ŞEHİR MERKEZİNDE DOĞA İLE İÇ İÇE

Anadolu Yakası’nın en değerli doğal alanı Validebağ Korusu’nun yanı başında inşa edilen Validebağ Konakları, sahip olduğu koru sayesinde doğa ile iç içe bir yaşam sunan ve ulaşım akslarının merkezinde bulunan konumuyla, sükûnet ve huzur dolu doğanın güzelliğini, şehrin konforuyla birleştirerek lüks haline getiriyor. Yeşilin tüm zenginliğini kuş cıvıltıları eşliğinde sunan koru manzarasına ek, geniş iç bahçelere, peyzaj ve gölet manzarasına hâkim Validebağ Konakları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisleri, yürüyüş parkurları ve süs havuzlarıyla ve yaşları 15 ile 400 arasında değişiklik gösteren anıt ağaçlar ile şehrin merkezinde doğayla iç içe bir yaşam sunuyor.

DEV KAMPANYA DEVAM EDİYOR

Emlak Konut GYO güvencesi ve Dap Yapı kalitesiyle sunulan Validebağ Konakları, Emlak Konut GYO’nun başlattığı ‘Hayallerini Erteleme Türkiye’ kampanyası ile büyük fırsatlar sunuyor. Konut sahibi olmak isteyenler için tüm şartların sunulduğu kampanya kapsamında projeden ev alanlar için yüzde 10 indirim yapılıyor. Konutunu alanlar, yüzde 5 peşinat ödemesinden sonra taksit ödemelerine üçüncü yıldan itibaren başlayacak. Taksit ödemeleri ise 180 aya varan vade ve cazip vade oranlarıyla sunulacak.

Web: https://dapyapi.com.tr/validebag-konaklari