27 / 06 / 2022

Validebağ Konakları’nda yüzde 10 KDV indirimi için son günler!

Validebağ Konakları’nda yüzde 10 KDV indirimi için son günler!

DAP Yapı, 2019’u önemli bir fırsat kampanyası ile uğurlamaya hazırlanıyor. Validebağ Konakları’ndan ev sahibi olmak isteyenler için başlatılan özel kampanyadan yıl sonunda tamamlanacak yüzde 10 KDV avantajına ek olarak, yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. DAP Yapı tarafından yapılan açıklama kapsamında, Doğru Alanda Projeler sloganıyla bu zamana kadar onbinlerce vatandaşı ev sahibi yapan DAP Yapı’nın, konut sahibi olmak isteyenler amacıyla başlattığı özel kampanyadan yıl sonunda tamamlanacak yüzde 10 KDV avantajına ek olarak, yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Bu kapsamda, liste fiyatı 2 milyon TL olan bir konuta yüzde 18 KDV yerine yüzde 8 KDV ödeyip, 169 bin 491 TL kazanan alıcının, kampanya kapsamında ek yüzde 10 indirimle (183 bin 51TL) birlikte toplam kazancı 352 bin 542 TL’ye çıkıyor. 2 milyon TL’lik konutu 1 milyon 647 bin 458 TL’ye alma fırsatı sağlayan kampanya ev hayali kuranlar için son iki sene boyunca getiri potansiyeli yüksek proje ödüllü Validebağ Konakları’nda geçerli olacak. 

Validebağ Korusu’na yürüme mesafesi uzaklığında bulunan ve Boğaz’a komşu proje, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve Avrasya Tüneli’ne 5 dk mesafede konumlanıyor. Validebağ Konakları, az katlı mimarisiyle bölgeye değer katıyor. 5’şer katlı toplam 319 Konak ve 47 dükkandan meydana gelen, 1+1’den 6+1’e, 70 metrekareden 650 metrekareye farklı tiplerde konak seçenekleri sunulan Validebağ Konakları, yeşilin tüm zenginliğininde bulunan koru manzarasına ek olarak, geniş iç bahçeler ve gölet manzarası bulunuyor.

Açıklamada görüşleri kullanılan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Doğru konumda doğru fiyatla konuta ulaşım için bugüne kadar hep ilkleri gerçekleştiren DAP Yapı olarak şimdi de yılın ‘son’ fırsatını devreye aldık. Böylece sektörün yeni bir heyecana ihtiyaç duyduğu bugünlerde DAP Yapı olarak Validebağ Konakları’nda alım fırsatını zirveye taşıdık.” dedi.

www.validebagkonaklari.com/‎