Varyap Yatırım Ayları kampanyasıyla yüzde 15 indirim!

Varyap Yatırım Ayları kampanyasıyla yüzde 15 indirim!Varyap, hali hazırdaki projeleri için kampanya başlattı. Varyap Yatırım Ayları' adı altında şirket, peşin alımlarda yüzde 25, vadeli alımlarda ise yüzde 15 indirim sunuyor.


Varyap, hali hazırdaki projeleri için kampanya başlattı. Varyap Yatırım Ayları' adı altında şirket, peşin alımlarda yüzde 25, vadeli alımlarda ise yüzde 15 indirim sunuyor. Kampanya kapsamında Varyap Plaza Pendik'teki hemen teslim ofis ve dükkanlar için cazip ödeme koşulları bulunuyor. Varyap CEO'su Erdinç Varlıbaş konuyla ilgili açıklamada bulundu. 

Tecrübeleri ve yaptıkları araştırmalar neticesinde yılın Mart-Nisan aylarının doğru yatırım için en ideal dönem olduğunu belirten Erdinç Varlıbaş, "Elimizdeki inşaatı tamamlanmış mevcut projelerimizdeki satışları tüketicinin menfaatinde tamamlayıp, konsantrasyonumuzu yeni projelere vermeyi hedefliyoruz. Buradan hareketle sadece Mart ve Nisan aylarında geçerli olacak bir kampanya düzenleyerek peşin alımlarda yatırımcıya yüzde 25 indirimle satışlar gerçekleştireceğiz" dedi. 


Posta