Veko Giz Plaza'da metrekaresi 15 dolara kiralık ofisler

Veko Giz Plaza'da metrekaresi 15 dolara kiralık ofisler

Türkiye'nin Manhattan'ı haline gelen Maslak'ta yer alan ve Mayıs ayında yeni kiracıları ile buluşan Veko Giz Plaza'da ofislerin metrekare kirası 15 dolardan başlıyor.
İnşaat kalitesi, 9 şiddetinde depreme dayanacak statik yapısının yanı sıra kullanılan teknoloji ile Türkiye'nin en akıllı binası unvanına sahip binada kiracı olmak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor.


Mayıs ayından bu yana kısa bir süre geçmesine rağmen, iş ve ticaret dünyasının merkezindeki konumu ile büyük ilgi gören Veko Giz Plaza'nın şimdiden tamamına yakını kiralanmış durumda.


Her biri 700 m2 kullanım alanına sahip 22 kattan oluşan Veko Giz Plaza'da ayrıca giriş katında showroom olarak kullanıma uygun 2010 m2'lik bir bağımsız bölüm yer alıyor. Veko Giz Plaza, Türkiye'de Kalite Uzmanı Bureau Veritas'ın (BVQI) denetiminde inşa edilen ilk bina olma özelliğini taşıyor.


Teknolojik altyapıya büyük önem verilen binada, optik fiber kablolamanın yanı sıra geniş bant internet altyapısı Cisco System tarafından yapıldı. Kiracılar için 6 bilgisayar odası hazırlanan yapıda özellikle teknoloji şirketlerinin tüm ihtiyaçları düşünülmüş.


Giriş sistemleri otomatik okumalı ve seviye yetkilendirmeli olan Veko Giz Plaza'da 60 kameranın aynı anda izlendiği bir güvenlik sistemi de bulunuyor. Sistem ayrıca uzaktan erişim ile de izlenebiliyor. Yangına karşı özel sistem ve jeneratörle donatılan bina, konfor için ısı ve ses geçirmeyen camla giydirilmiş durumda.


Veko Giz Plaza, engellilerin yaşamlarını kolaylaştıracak tarzda tasarlandı. Binanın bütün girişlerine rampalar inşa edilirken, tüm elektronik geçiş sistemleri de engellilerin rahatça geçebileceği şekilde düzenlendi. Binada ayrıca her kat için 8 araçlık kapalı otopark yeri ve açık otopark bulunuyor.


İşyerini Maslak hattının en ayrıcalıklı binasına taşımak isteyenler için doğru adres plazanın pazarlamasını yürüten Park Ofis. Veko Giz Plaza'nın aylık kira bedeli ise 15 dolar/m2.