Veryeriler İnşaat, Quattordici projesiyle 12 ay yaşam sunacak!

Veryeriler İnşaat, Quattordici projesiyle 12 ay yaşam sunacak! Veryeriler İnşaat, Quattordici projesiyle 12 ay yaşam sunacak!

Çeşme ve Alaçatı'da hayata geçildiği konutlarla bölgenin çehresini değiştiren Veryeriler İnşaat, Ayasaran'da da 6 milyon dolar yatırımla geliştirdiği 'Quattordici' ile 12 ay yaşam sunmaya hazırlanıyor.


Çeşme ve Alaçatı'da hayata geçildiği konutlarla bölgenin çehresini değiştiren Veryeriler İnşaat, Ayasaran'da da 6 milyon dolar yatırımla geliştirdiği 'Quattordici' ile 12 ay yaşam sunmaya hazırlanıyor. Yönetim Kurulu Başkanı Alpan Veryen, Çeşme'nin yıl boyunca cazibe merkezi olmasını hedeflediklerini dile getirdi. Projenin 8 dubleks villa ve 6 rezidanstan oluştuğunu söyleyen Veryeri, "Evlerin konumları göz alıcı manzaradan ve denizden aynı oranda yararlanabilmeleri için özenle ayarlandı. Mayısta oturmaya hazır" dedi. Alaçatı'nın Veryeriler için ayrı bir değer ifade ettiğini belirten Alpan Veryeri, "Alaçatı'ya bir kez gelen uzak kalmak istemiyor. Bu durumu hem yatırımcılarımız, hem de oturmak üzere ev alan müşterilerimizde gördük. Belli bit yaşam tarzım benimseyen ve buyuk şehirlerin, sanayi kentlerinin yoğunluğundan uzaklaşmak isteyen birçok kişi Alaçatı ve civarında ev alarak burada 4 mevsim yaşamaya başladı. Alaçatı son 5 yılda değerini ikiye katladı. Artış aynı ivmeyle devam edecek. 2016'da Alaçatı'dan Acun Ilıcalı. Şansal-Hazar Büyüka ve Ergin Atamanı da ev sahibi yaptık" diye konuştu. 

 

 

www.veryerilerinsaat.com

 

 

Hürriyet Ege Ek

 

Quattordici Çeşme 2019 fiyatları!