Viaport Venezia AVM mağazaları!

Viaport Venezia AVM mağazaları! Viaport Venezia AVM mağazaları!

VIA Properties - Gürsoy Gürsoy Yatırım Ortaklığı ile hayata geçirilen Viaport Venezia AVM yatırım değeri açısından Türkiye’nin ilk beş projesinden biri olma özelliği taşıyor. İşte Viaport Venezia AVM mağazaları...
İstanbul Gaziosmanpaşa'da hayata geçirilen Viaport Venezia AVM kapılarını 10 Temmuz'da açıyor. 180 mağazanın yer aldığı Viaport Venezia AVM'yi yılda 20 milyon kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. 


VIA Properties - Gürsoy Gürsoy Yatırım Ortaklığı ile hayata geçirilen Viaport Venezia AVM yatırım değeri açısından Türkiye’nin ilk beş projesinden biri olma özelliği taşıyor.


İçerisinde restoranlar, sinema salonları ve dünyaca ünlü İtalyan markaların yer aldığı Viaport Venezia Alışveriş Merkezi'nden yürüyüş yolları ve sokak aralarında genişliği 8-12 metre olan su kanalları da mevcut.


Viaport Venezia AVM'de hangi markalar var?

Viaport Venezia AVM mağazaları: Ünlü italyan mağazaların yer aldığı Viaport Venezia AVM'de Zara, Colin's, LCW, Saat&Saat, Nike, İpekyol, Adil Işık, Network, Koton, De-Facto gibi mağazalar bulunuyor.


Viaport Venezia AVM adres bilgisi:

Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı Küçükköy Gaziosmanpaşa İstanbul


Viaport Venezia AVM'de hangi mağazalar var?

 içerisinde sinema salonları, restoranlar ve dünyaca ünlü İtalyan markaların yer aldığı Viaport Venezia AVM'de Zara, Colin's, LCW, Saat&Saat, Nike, İpekyol, Adil Işık, Network, Koton, De-Facto gibi mağazalar bulunuyor.


Viaport Venezia Alışveriş Merkezi'ne nasıl gidilir?

TEM Otoyolu’nun hemen yanında, Eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında olan Viaport Venezia AVM aynı zamanda yeni yapılacak Mecidiyeköy-Havalimanı arası metro hattından direkt bağlantı alıyor.


Viaport Venezia künye:

Yatırımcı: Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı 

Mimari: Dome Mimarlık 

Arsa büyüklüğü: 82 bin metrekare

AVM kiralanabilir alan: 70 bin metrekare 

Ofis alanı: 50 bin metrekare 
Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.com