Villa Viya'da 300 bin YTL'ye! Hemen teslim!

Villa Viya'da 300 bin YTL'ye! Hemen teslim!Kopuz Yapı'nın Şile Kumbaba'da inşa ettiği villaların fiyatı 300 bin YTL ile 350 bin YTL arasında değişiyor.


Şile Kumbaba mevkiinde projelendirilen Villa Viya, 22 bin 850 metrekarelik arazi üzerinde projelendiriliyor. Villa Viya, büyüklükleri 162 ile 168 metrekare arasında değişen 52 adet lüks ikiz ve müstakil villadan meydana geliyor.

Villa satışlarının devam ettiği Villa Viya'da villalar hemen teslim olarak satılıyor. Kopuz Yapı'nın müstakil ve ikiz olmak üzere 2 ayrı tipte inşa ettiği villaların satış fiyatı ise 300 bin ile 350 bin YTL arasında değişiyor. Projeden villa satın almak isteyenler banka kredisi de kullanabiliyor.

Villa Viya, İstanbul'a 30 dakikalık mesafede yer alıyor. Deniz ve havuz manzaralı villaların özel bahçe ve peyzaj düzenlemeleri bulunuyor. 24 saat özel güvenlik sistemi ile korunacak projede 2 açık yüzme havuzu ve 4 çocuk havuzu, yürüyüş ve bisiklet parkurları, özel bahçe ve peyzaj, dinlenme alanları, site içi araç yolları yer alıyor.

Projede genel su deposu, özel misafir otoparkı, bahçe aydınlatma sistemi ve otomatik bahçe sulama sistemi de mevcut. Salon ve odaların laminant parke kaplı olarak inşa edilen Villa Viya'da villaların dış kapısı çelik. Doğalgaz kalorifer sisteminin kurulduğu projede güneş enerjisi kullanımına hazır tesisat da bulunuyor. Villa Viya'da yer alan villaların havuz ve bahçe manzaralı verandaları da mevcut.

Tel: 0 216 710 38 40
Web: www.villaviya.com.tr