Vira İç Mimarlık Restorasyon İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vira İç Mimarlık Restorasyon İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Vira İç Mimarlık Restorasyon İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vira İç Mimarlık Restorasyon İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi 30 bin TL sermaye ile Uğur Mürekepçi ve Muhammed Nur Yaşar ortaklığında bugün kuruldu. 


Vira İç Mimarlık Retorasyon İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Uğur Mürekepçi ve Muhammed Nur Yaşar ortaklığında bugün 30 bin TL sermaye ile kuruldu. 

 

Vira İç Mimarlık Restorasyon İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Mimarlık faaliyetleri ve mimari danışmanlık faaliyetleri Mimarlık, Mimari Proje, Çizim, Proje Yönetimi ve Danışmanlık , Restorasyon ve Koruma Projelendirmeleri, 3 boyutlu lazer tarama ile rölöve ve ölçüm hizmetleri, İç mimarların faaliyetleri (iç dekorasyon dahil)...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler


Vira İç Mimarlık Restorasyon İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres; K.KARAMUSTAFAPAŞA MH.MUMHANE CD.İDİL HAN APT.NO.41/1 BEYOĞLU