Çukurova Balkon

Vira İstanbul Residence Beylikdüzü satış ofisi!

Vira İstanbul Residence Beylikdüzü satış ofisi! Vira İstanbul Residence Beylikdüzü satış ofisi!

Firma: Gül Proje

Proje: Vira İstanbul

Vira İstanbul Residence Beylikdüzü satış ofisi iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Vira İstanbul Residence Beylikdüzü projesinde ortalama metrekare birim fiyatı 3 bin 100 lira olarak belirlendi..


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!Gül Proje ve Beylikdüzü Belediyesi tarafından hasılat paylaşımı modeliyle yapılan  Vira İstanbul  Residence projesi İstanbul Beylikdüzü'ne bağlı Kavaklı Mahallesi'nde inşa ediliyor.


Vira İstanbul Residence projesi 92 bin metrekare alanda hayata geçiriliyor. Vira İstanbul Residence'ta 74 bin 500 metrekare alan peyzaj ve rekreasyon alanı olarak planlandı. Vira İstanbul Residence'ta 1.156 adet daire ve 39 cadde mağazasından oluşuyor.


Vira İstanbul Residence Beylikdüzü satış ofisi ile 449 9 485 numaralı telefonu arayarak irtibata geçebilirsiniz. Vira İstanbul Residence projesinde daireler Aralık 2018'de teslim ediliyor.


Vira İstanbul Residence projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler bulunuyor. Vira İstanbul Residence projesinde fiyatlar 220 bin liradan başlıyor.


Beylikdüzü Vira İstanbul Residence projesinde ortalama metrekare birim fiyatı 3 bin 100 lira. Vira İstanbul Residence projesinde 30 ay vade farkı olmadan ya da banka kredisi kullanarak ödemeler yapılıyor.
Vira İstanbul Residence Beylikdüzü satış ofisi

Telefon: 449 9 485

Web: http://viraistanbul.com.tr/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.comprojeye sor