Vişnelik Residences projesinde indirim! Teslimler Aralık’ta!

 Vişnelik Residences projesinde indirim! Teslimler Aralık’ta! Vişnelik Residences projesinde indirim! Teslimler Aralık’ta!

Firma: ASAŞ & AKBAYRAK Ortak Girişimi

Proje: Vişnelik Residences

Vişnelik Residences tescilli dış cephe görüntüsü ile ön plana çıkıyor

Ankara´nın studio konut anlayışına yeni bir boyut kazandıracak elit bir proje olan  Vişnelik Residences  tescilli dış cephe görüntüsü ile ön plana çıkıyor.Daire kullanım alanları 52-66-72 m2 arasında değişen 83 lüks konut ile bölgeye "kompakt lüks" kavramını öğretecek. 


Vale, resepsiyon, kuru temizleme, havaalanı transfer, temizlik ve teknik servis gibi konforunuzu son noktaya ulaştıracak hizmetleri ile dikkatleri üzerine çeken VİŞNELİK RESIDENCES lüks konut anlayışı ile son yılların verimli, kompakt yaşam stilini bir araya getiriyor. 


Ankara da ilk defa loft tarzı residence daire imkanı sunan VİŞNELİK RESİDENCES´da dairelerin tümü aynı zaman da ev-ofis olarak ta kullanılabilme özelliğine sahip olup Home Office sahiplerine toplantı odası ve ofis hizmetleri sunulması sağlanacaktır. Ayrıca proje de tüm dairelerin yüksek tavan oluşu ve tam kata kadar birleştirme özelliği de projeyi farklı kılan özelikler arasın da yer almakta. 


ASAŞ & AKBAYRAK ortak girişimi olan proje, her bir katında 6 daire bulunan ve 4 (STUDIO,1+1,2+1 ve LOFT ) tip daire seçeneği ile 14 kattan oluşan VİŞNELİK RESIDENCES, daireleri isteğe bağlı olarak akıllı sistem alt yapısı ile sunmayı planlıyor. 


Güvenlik konusunda titiz davranan proje, 7/24 görev başında özel güvenlik ve kamera sistemine sahip. Fitness center, toplantı salonu gibi sosyal olanakları da atlamayan projede her daireye ait bir kapalı otopark bulunuyor. 


2011 İlk çeyreğin de temeli atılan proje de konutlar ARALIK 2012 teslim edilecek.projeye sor