03 / 12 / 2022

Volkswagen T-Cross’un eylül fiyatlarını açıkladı! İşte 22 Eylül 2022 fiyat listesi…

Volkswagen T-Cross’un eylül fiyatlarını açıkladı! İşte 22 Eylül 2022 fiyat listesi…

Almanya’nın en büyük otomobil üreticilerinden Volkswagen’in SUV modeli T-Cross’un eylül ayı fiyatı açıklandı. İşte, Volkswagen T-Cross’un 22 Eylül 2022 fiyat listesi…Volkswagen T-Cross’un eylül fiyatlarını açıkladı! İşte 22 Eylül 2022 fiyat listesi…

Değişken ve kullanışlı Volkswagen T-Cross, günlük yolculuklardan uzun yol planlarınıza kadar her türlü ihtiyacınıza uyum sağlayabilen modülerliği ve fonksiyonelliği, havalı Crossover tasarımıyla birlikte taşıyor.

Değerli, kaliteli, sağlam ve teknolojik Volkswagen T-Cross, yakıt ekonomisi ve çekiş gücüyle ön plana çıkan 1.0 TSI motoru ile geliyor.

T-Cross’un, sizin yerinize takip mesafesini ayarlayan Adaptif Hız Sabitleyici “ACC” sistemi ve diğer üst düzey güvenlik donanımı da bulunuyor.

Dik arka cama sahip klasik bir Crossover tasarımının ne kadar şık ve sportif olabileceğinin kanıtı olan Volkswagen T-Cross, geniş hava girişlerine kusursuz bir şekilde entegre olmuş LED “Performance” farlar ve krom çerçevelerle vurgulanmış karakteristik sis farlarıyla güçlü bir duruşa sahip.

Peki Volkswagen T-Cross’un teknik özellikleri neler? İşte, Volkswagen T-Cross’un teknik özellikleri ve 22 Eylül 2022 fiyat listesi…
Geri Dön