West Side İstanbul'da 0 peşinatla 120 ay vade imkanı!

 West Side İstanbul'da 0 peşinatla 120 ay vade imkanı! West Side İstanbul'da 0 peşinatla 120 ay vade imkanı!

Firma: Uzman İnşaat – Beyaz İnşaat – Mutlu İnşaat – Mes Turkuaz ve Mes İnşaat

Proje: West Side İstanbul

“0 peşinat, 0.79 faiz ve 120 ay vade gibi satış avantajları sunan West Side İstanbul, lokasyon özellikleri de göz önüne alındığında değerlendirilmesi gereken bir proje… “West Side İstanbul hakkında detaylı bilgi için tıklayınBeylikdüzü’nün çok özel bir lokasyonunda hayata geçecek olan West Side İstanbul’da satışlar son hız devam ediyor. “Beylikdüzü’nün en değerlisi” mottosuyla lanse edilen West Side İstanbul, burada yeni bir hayata başlamak isteyenler kadar, yatırım amaçlı konut edinmeyi planlayanlar için de son derece cazip bir proje. 


0 peşinat, 0.79 faiz ve 120 ay vade avantajlarıyla satışta olan West Side İstanbul, bugüne kadar oturumcu ve yatırımcısına %52 oranında kazanç getirdi. 


Beylikdüzü’nün en hareketli alışveriş merkezlerinin yakınında yer alan proje; korularla çevrili olması, metrobüs durağının hemen yanı başında yer alması, yeşil alanlarının genişliği ve modern mimari estetiği yansıtan çizgileriyle değer kazanıyor. 


Çok avantajlı ulaşım imkanlarına sahip olan West Side İstanbul, yakında hizmete açılacak Beylikdüzü Metro İstasyonun hemen önünde yer alıyor. Kanal İstanbul’a da yakın olan projenin, Kanal İstanbul’un hayata geçmesiyle değerine değer katacağını söylemek için uzman olmaya gerek yok. West Side İstanbul cadde dükkanlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Proje bir yandan oturumculara keyifli alışveriş imkanı sağlarken, öte yandan dükkan yatırımı yapmak isteyenlere de karlı bir kazanç kapısı sunuyor. Kişiye özel ödeme planıyla satışa çıkan cadde dükkanlar, yüksek ciro ve kira getirisi beklentisi olanlar için ideal bir yatırım aracı. Üstelik bu dükkanların satışında yüzde 18’lik KDV payı, Westside İstanbul tarafından karşılanıyor.


http://westsideistanbul.com.tr/

 212 871 41 02 - 04 


projeye sor