Westside İstanbul dükkan fiyatları!

Westside İstanbul dükkan fiyatları!


Firma: Şahinler Holding-Mutlu İnşaat

Proje: West Side İstanbul


Westside İstanbul'da cadde dükkanlarının satışları başladı. Daire fiyatlarının 156 bin TL ile 848 bin TL arasında değiştiği Westside İstanbul dükkan fiyatları ne kadar?


Westside İstanbul dükkan fiyatları öncesinde projeden bahsedelim. 2017 yılının Mart ayında teslim edilecek olan projede dükkan satışları başladı. 


Stüdyodan 4 oda 1 salona kadar tüm daire tiplerine yer verilen Westside İstanbul projesi 10 katlı 15 blok olarak inşa ediliyor. Proje 73 bin 800 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.


Beylikdüzü'nde konumlandırılan Westside İstanbul projesinde 1.115 tane daire ve 116 tane cadde dükkanı bulunuyor. Daire büyüklüklerinin 40 metrekare ile 210 metrekare arasında değiştiği projede dükkan büyüklükleri 20 metrekare ile 1.323 metrekare arasında değişiyor. 


Beylikdüzü Westside İstanbul projesi Atatürk Havaalanı'na 10 dakika uzaklıkta, Okul, Üniversite, AVM, Hastane ve TÜYAP fuar alanına yürüme mesafesinde hayata geçiriliyor. 


Westside İstanbul'da dairelerin fiyatları 156 bin TL ile 848 bin TL arasında değişiyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 7 indirim yapılıyor. Yüzde 5 peşinat ödemesiyle daire sahibi olunabilen projede 36 ay vade farksız taksit yapılıyor. 


Westside İstanbul dükkan fiyatları

Westside İstanbul dükkan fiyatları metrekare bazında 10 bin TL'den başlıyor. Projenin 30 bin metrekare yeşil alan olarak, 18 bin metrekaresi ticari alan olarak tasarlandı. 


Westside İstanbul iletişim

Telefon: (0212) 871 41 02

Web adresi: www.westsideistanbul.com.tr

Esra Nur AÇKI/Emlakkulisi.com


Westside İstanbul dükkan fiyatları!


projeye sor