29 / 06 / 2022

Wittur, Uluslararası Asansör İstanbul'a katılacak!

Wittur, Uluslararası Asansör İstanbul'a katılacak!

İlk fuardan bu yana Asansör İstanbul’a aralıksız olarak katılan Wittur, 15.buluşmada da yerini aldı…İlk fuardan bu yana Asansör İstanbul’a aralıksız olarak katılan Wittur, 15.buluşmada da yerini aldı…


Sektör devleri yine Uluslararası Asansör İstanbul’da Alanında dünyanın en büyük üç fuar organizasyonundan birisi olan Uluslararası Asansör İstanbul’un 23-26 Mart tarihlerindeki 15.buluşmasına aralarında sektör devlerinin de yer aldığı 30 ayrı ülkeden 450 firma katılıyor. İFO Fuarcılık tarafından AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merpen Sanayicileri Derneği) desteği ile Tüyap Beylikdüzü’nde toplam 50 bin metrekare kapalı alanda düzenlenecek olan organizasyon, asansöre dair tüm yeniliklere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.


Asansör ve yürüyen merpen sektörlerinde dünyanın ilk üç fuarı arasında yer alan Uluslararası Asansör İstanbul’un 15. buluşmasına katılımlar tüm hızıyla devam ediyor.İlk fuardan bu yana Asansör İstanbul’a aralıksız olarak katılan Wittur, 23-26 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek organizasyonda da yerini alıyor. Bu fuarın Türkiye, Orta Doğu ve Asya Bölgesinde piyasadaki pozisyonunu geliştirmek ve korumak için eşsiz bir fırsat olduğunu ifade eden Wittur, geçmişten beri Asansör İstanbul’daki standlarında sürekli yoğunluk yaşadıklarını ve ziyaretçi kalitesi ile uluslararası ziyaretçilerin artışından oldukça memnun olduklarını vurguluyor. Gerek Türkiye’deki asansör danışmanları ve profesyonelleri nezdinde gerekse uluslararası düzeyde Asansör İstanbul’un başarısının altını çizen Wittur tüm yeniliklerini fuar süresince sektörle buluşturacak.


Uluslararası Asansör İstanbul 2017’yi 30 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor!


Asansör Aksamı Üreticileri ve Tedarikçileri ile Asansör Taahhüt Firmalarının yanı sıra danışmanlık firmaları, onaylanmış kuruluşlar, eğitim kurumları, montaj ve güvenlik ekipman firmalarının da katılımcı olarak yer aldığı Uluslararası Asansör İstanbul 2017’ye aralarında inşaat ve yapı sektörünün temsilcileri, apartman yöneticileri, bina sahipleri, asansör kullanıcıları, proje, mimarlık, mühendislik ve danışmanlık firmaları ile Balkanlar, BDT Ülkeleri, Ortadoğu, Orta-Batı Avrupa ve Kuzey Afrika’dan sektör profesyonellerinin de olduğu yurt içi ve yurt dışından 30 bin ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.


1992 yılından bu tarafa Uluslararası Asansör Sektörünü iki yılda bir İstanbul’da buluşturan organizasyona katılım ve online davetiye konusunda detaylı bilgi almak isteyenler, www.asansoristanbul.com adresini ziyaret edebilirler.


www.asansoristanbul.com