18 / 08 / 2022

Wyndham Hotels - Resorts yatırımlarında hız kesmiyor!

Wyndham Hotels - Resorts yatırımlarında hız kesmiyor!

Kovid-19 salgınından seyahat kısıtlamaları sebebiyle en büyük darbeyle karşılaşan sektörlerden biri olan turizmde, yaşanan daralmaya karşın Wyndham Hotels- Resorts yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.Kovid-19 salgınından seyahat kısıtlamaları sebebiyle en büyük darbeyle karşılaşan sektörlerden biri olan turizmde, yaşanan daralmaya karşın Wyndham Hotels- Resorts yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Ekonomist Dergisi'nde yer alan habere göre; Türkiye'deki franchise yoluyla büyümesini sürdürmesini planlayan grup bu sene İstanbul'dan Kahramanmaraş iline kadar Türkiye'nin çeşitli yerlerinde 7 yeni tesis açmayı planlıyor. Türkiye'de hali hazırda Wyndham Hotels- Resorts Ramada bu Wyndham , Wyndham, Hawtorn Suites by Wyndham, TRYP by Wyndham, Ramada Encore by Wyndham ve La Quinta by Wyndham markalarıyla faaliyette bulunan şirket, bu yaz İstanbul Maltepe'de Days Hotel by Wyndham açacak ve Türkiye'ye 8'inci markasını getirecek. Türkiye pazarına 80 odası bulunan Days Hotel by Wyndham İstanbul Maltepe oteli ile giriş yapacak olan ekonomi sınıfında yer alan bu markanın yılın 2'nci yarısında 176 odası bulunan İstanbul Esenyurt ilçesinde açılacak otel 2'nci otelle genişletilmesi planlanıyor.

Wyndham Hotels - Resorts yatırımlarında hız kesmiyor!

Wyndham Hotel - Resorts EMEA başkanı Dimitris Manikis, Türkiye'nin yakında açılacak Days Hotel by Wyndham İstanbul Maltepe oteliyle Türkiye'deki en büyük uluslararası otel zinciri olma konumunu daha da güçlendireceğine dikkat çekiyor. Manikis, "Türkiye her ziyaretçiye uygun ve ilham veren çok çeşitli ve güzel ziyaret noktalarıyla yeni projeler için inanılmaz bir potonsiyel barındırıyor. Yeni markaları pazarla buluşturmak, Türkiye'deki genişleme stratejimizin ve büyüme kararlılığımızın çok önemli bir parçasını oluşturuyor" diye konuştu. 

Wyndham Hotels- Resorts'un küresel portföyünde toplam 20 marka yer alıyor ve şirket, Türkiye'deki toplam 12 bini aşkın oda kapasitesi sahibi 80 otel ile Türkiye'deki en büyük uluslararası otel şirketi konumunda.