Mekan Gayrimenkul dijital yatırımlarına hız veriyor!

Mekan Gayrimenkul dijital yatırımlarına hız veriyor!Uzun yıllardır emlak piyasasında başarılı işlere imza atan Mekan Gayrimenkul, dijital yatırımlarına hız vererek iki yeni emlak sitesini hizmete sundu. 


Özellikle Balıkesir'de faaliyet gösteren Mekan Gayrimenkul, yatırımlarına devam ediyor. Pandemi sürecinde ev arayan vatandaşlara kolaylık sağlamayı amaçlayan Mekan Gayrimenkul, en uygun fiyatlarda ev bulmak isteyen vatandaşlar için dijital yatırımlara hız verdi.

81 ilde hizmet veren Mekan Gayrimenkul, tek bir tuşla; ister kiralık ister satılık ev bulma şansını kullanıcılarına sunuyor. Ev sahibi olmak isteyen ve kiralık ev arayan vatandaşlar Mekan Gayrimenkul'un sitesine girerek diledikleri eve ulaşabiliyor. 

2018 yılında kurulan Mekan Gayrimenkul, emlak danışmanlarına ve emlak ofislerine çok düşük bedellerle hizmet sağlıyor.  Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarını kullanıcılarına sunan Mekan Gayrimenkul, emlaksatıyor ve emlakkıralıyor ismindeki iki yeni emlak uygulamasınıhizmete sundu.

Mekan Gayrimenkul Türkiye genelinde temsilcilik açıyor!