08 / 08 / 2022

Yakuplu Deniz İstanbul Kalyon satılık!

Yakuplu Deniz İstanbul Kalyon satılık!

Firma: Keleşoğlu İnşaat

Proje: Deniz İstanbul

Yakuplu Deniz İstanbul Kalyon satılık konut tipleri arasında 1+1'den müstakil villalara kadar farklı seçenekler yer alıyor. Satışları devam eden projede konutların alanları 80 metrekareden başlangıç gösteriyor.Teslim tarihi 2016 yılı olarak belirlenen Deniz İstanbul Kalyon Evleri İstanbul'un Beylikdüzü ilçesine bağlı Yakuplu'da inşa ediliyor. Projede yüzde 25 peşinatta, kalan kısım için banka kredisi kullanılabiliyor.


Deniz İstanbul Kalyon Konutları Atatürk Havalimanı’na 17 kilometre, Taksim'e 30 kilometre, deniz otobüsü iskelesine 7 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Proje  Keleşoğlu İnşaat  tarafından hayata geçiriliyor.


Yakuplu Deniz İstanbul Kalyon satılık ev tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, ikiz dubleks, katlı villa ve müstakil villa şeklinde tasarlandı. Projede yüzde 50 peşin ödemelerde; kalan konut bedeli için 24 ay vade imkanı sağlanıyor.


Beylikdüzü Deniz İstanbul Kalyon'da açık ve kapalı yüzme havuzları, mağaza, kumsal, su sporları merkezi, sosyal tesisler, kafe-restoran gibi ortak kullanım alanları mevcut.


Yakuplu Deniz İstanbul Kalyon satılık daire fiyatları 380 bin TL - 800 bin TL, villa fiyatları 1 milyon 300 bin TL - 2 milyon 600 bin TL olarak belirlendi. Projede konutların alanları 80 ile 167 metrekare, villaların ise 168 ile 385 metrekare arasında değişiyor. 


Deniz İstanbul Kalyon Evleri nerede?

Ulaşım: Marmara Mahallesi, Ulusum Caddesi, No:4/1 Yakuplu- Beylikdüzü


Deniz İstanbul Kalyon Evleri satış ofisi 

Telefon : 444 41 51

Web: http://www.kelesoglu.com/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor