09 / 12 / 2023

Yapı Kredi konut kredisi faizini aylık yüzde 0,89'a çekti!

Yapı Kredi konut kredisi faizini aylık yüzde 0,89'a çekti!

Yapı Kredi, konut kredisi faiz oranını aylık yüzde 0,89'a çekti. Yapı Kredi'nin sunduğu bu fırsattan yararlanmak isteyenler, kredi tutarı üst limiti olmadan, 120 aya kadar tüm vadelerde aylık yüzde 0,89 faiz oranlı konut kredisi alabilecek.Yapı Kredi, konut kredisi faiz oranını aylık yüzde 0,89'a çektiğini açıkladı. Yapı Kredi tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, banka, küresel çapta tüm yaşamın etkilendiği bu zor günlerde, ülke ekonomisine olan desteğini artırmak çalışmaya sürüyor.

Bu çerçevede konut kredisi faizini indiren bankanın, sunduğu bu fırsattan yararlanmak isteyenler, kredi tutarı üst limiti olmadan, 120 aya kadar tüm vadelerde aylık yüzde 0,89 faiz oranlı konut kredisi alabilecek.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre,  aynı zamanda, kampanya dahilinde Yapı Kredi müşterilerine, farklı ödeme plan ve seçenekleri de oluşturulabilecek.

Yapı Kredi’nin sunduğu uygun faiz oranlı konut kredisine, 444 0 445 telefon hattı, Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi İnternet Şubesi ya da yapikredimortgage.com internet adresi üzerinden başvuru yapabilecek.

Geri Dön