Yapı Kredi Koray GYO 2018 bağımsız denetim kuruluşunu seçti!

Yapı Kredi Koray GYO 2018 bağımsız denetim kuruluşunu seçti! Yapı Kredi Koray GYO 2018 bağımsız denetim kuruluşunu seçti!

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2018 yılı için PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. ile anlaştı..Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO),  Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) bağımsız denetim kuruluşunun belirlenmesi hakkında açıklama yaptı.


Yapı Kredi Koray GYO'nun 2018 yılı hesap dönemindeki finansal raporlarının denetlenmesi ile bu kanunlardaki ilgili düzenlemeler kapsamındaki diğer faaliyetleri yürütmek üzere, PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.'nin seçilmesine ve bu seçimin Genel Kurul'un onayına sunulmasına karar verildi.


Yapı Kredi Koray GYO'nun KAP açıklaması: 
Yönetim Kurulumuzun 07/02/2018 tarihli toplantısında Denetimden Sorumlu Komite'nin görüşü alınarak, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu ve 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu uyarınca belirlenen esaslara uygun olarak, Şirketimizin 2018 yılı hesap dönemindeki finansal raporlarının denetlenmesi ile bu kanunlardaki ilgili düzenlemeler kapsamındaki diğer faaliyetleri yürütmek üzere, Süleyman Seba Cad. BJK Plaza No 48/9 Beşiktaş İstanbul adresinde bulunan PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.'nin seçilmesine ve bu seçimin Genel Kurul'un onayına sunulmasına karar verilmiştir.