Yapı Kredi Koray GYO 2019 yılı için PwC Bağımsız Denetim ile anlaştı!

Yapı Kredi Koray GYO 2019 yılı için PwC Bağımsız Denetim ile anlaştı! Yapı Kredi Koray GYO 2019 yılı için PwC Bağımsız Denetim ile anlaştı!

Yapı Kredi Koray GYO 2019 yılı hesap dönemine ilişkin finansal raporlarının denetlenmesi ve ilgili düzenlemeler kapsamındaki diğer faaliyetleri yürütmek üzere PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. ile anlaştı...Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) bağımsız denetim kuruluşu seçiminin tescil ve ilanı hakkında açıklama yaptı.

Yapı Kredi Koray GYO'nun 2019 yılı hesap dönemine ilişkin finansal raporlarının denetlenmesi ve ilgili düzenlemeler kapsamındaki diğer faaliyetleri yürütmek üzere PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.'nin bağımsız denetim kuruluşu olarak seçilmesine ilişkin şirketin genel kurul kararı, İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından 29 Mart 2019 tarihinde tescil edilmiş ve 4 Nisan 2019 tarih, 9802 sayılı Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi'nde yayınlandı.

Yapı Kredi Koray GYO'nun KAP açıklaması: 
Şirketimizin 2019 yılı hesap dönemine ilişkin finansal raporlarının denetlenmesi ve ilgili düzenlemeler kapsamındaki diğer faaliyetleri yürütmek üzere PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.'nin bağımsız denetim kuruluşu olarak seçilmesine ilişkin Şirketimiz Genel Kurul kararı, İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından 29.03.2019 tarihinde tescil edilmiş ve 04.04.2019 tarih, 9802 sayılı Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi'nde yayınlanmıştır.