02 / 12 / 2022

Yasemin Evleri'nde yüzde 10 peşinatla!

Yasemin Evleri'nde yüzde 10 peşinatla!

Firma: Balkaya İnşaat

Proje: Yasemin Evleri

Balkaya İnşaat tarafından hayata geçirilen projede yüzde 10 peşinatla ödemeler yapılıyor. 2017 yılının Mayıs ayında oturumların başlayacağı projede konut ve ticari alanlar bulunuyor.Yasemin Evleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın


Yasemin Evleri Kavaklı Projesinde, %10 Peşinatla Şehrin gürültüsünden uzak, Deniz manzaralı dairenizi hemen alın 36 Ay sıfır faiz imkanıyla rahat rahat ödeyin. Üstelik Mayıs 2017'de oturum başlıyor. 


Yasemin Evler projesinde 2+1 116’m2’den 5+2 298 m2’ye kadar değişen daire tipleri yer alıyor. Deniz manzarasına hâkim Dubleks ve normal daireler ile Ticari alanlar da satışa sunulmuş durumda. İster konut, ister Ticari alan ihtiyaçlarınıza göre bir yer Yasemin Evlerinde. 


Yasemin Evleri nde yüzde 10 peşinatla!

İster Yatırımlık, ama en çok oturumluk…

Her geçen gün büyüyen İstanbul’da yatırımcıları cezbeden birkaç bölgeden biri de Kavaklı’dır. Bölgeye gelen Kolejler, Metrobüs ve yapımına başlanan sahil bandı bölgenin değerini arttırmaya başladı bile. 


Yasemin Evleri yatırımcılar için de cazip bir proje. Yatırım için gelen pek çok ziyaretçinin proje ve bölgeden etkilenerek sürekli yaşam alanı olarak alım yaptığı da proje yetkilileri tarafından belirtiliyor.


Yasemin Evleri nde yüzde 10 peşinatla!


İletişim: 

0212 691 51 00


projeye sor

Geri Dön