09 / 02 / 2023

Yastık altında 1 eurosu bile olanlar bu haberi merak ediyor! Kritik karar öncesi euro kaç lira oldu? 

Yastık altında 1 eurosu bile olanlar bu haberi merak ediyor! Kritik karar öncesi euro kaç lira oldu? 

Euro kurunda son dakika gelişmeler yatırımcılar ve euro almak isteyenler tarafından yakından takip ediliyor. Bugün FED faiz kararı açıklanacak. Herkes kritik karar öncesinde euro kurunu merak ediyor. Bugün euro/TL ne kadar oldu? İşte 21 Eylül 2022 euro/TL kuru...EURO/TL BUGÜN NE KADAR? 21 EYLÜL 2022 EURO/TL KURU NE KADAR?

Euro/TL bugün ne kadar? Euro/TL bugün kaç lira oldu? Euro/TL bugün yükseldi mi, düştü mü? sorularının yanıtlarını merak eden yatırımcılar yurt içi piyasalarda euro kurunu yakından takip ediyor.

Euro kuru bugün güne yüzde 1,27 değer kayıpları ile başladı. Euro/TL kuru bugün alış fiyatı 18,21 TL, satış fiyatı ise 18,30 TL seviyesinde işlem görüyor.

Euro dolar paritesi ise bugün 0,9916 seviyesinde işlem görüyor.

Kritik karar sonrası piyasaların yönü belli olacak. FED faiz kararı döviz ve altın piyasasında etkili olması bekleniyor.

Yarın TCMB faiz kararı açıklanacak. Yarın açıklanacak olan karar da piyasalar açısından ikinci bir dalga yaratacak Yarın açıklanılması beklenen Merkez Bankası faiz kararının ise yüzde 13'te sabit kalması bekleniyor.

Yastık altında eurosu olanlar dikkat! Euro bugün ne kadar oldu? 20 Eylül 2022 euro kuru

Kıyıda köşede 1 eurosu bile olanlar okumadan euro almayın! 20 Eylül 2022 euro kuru

Euro/TL bugün ne kadar? Euro bugün kaç lira? 19 Eylül 2022 euro kuru
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön