05 / 02 / 2023

Yeni evlenecekler müjde! Hediye robot süpürgeniz Beko'dan! 25 Ocak 2023 fiyat listesi

Yeni evlenecekler müjde! Hediye robot süpürgeniz Beko'dan! 25 Ocak 2023 fiyat listesi

Beko'dan evinizi yenileyen dört dörtlük çeyiz kampanyası. Kampanya bitimine sayılı günler kaldı. Bu fırsat kaçmaz. Yeni evlenecekler müjde! Hediye robot süpürgeniz Beko dan! 25 Ocak 2023 fiyat listesi
Söz konusu hediyeli kampanya sınırlı stoklarda olurken kampanyaya dahil olan ürünler şu şekildedir;Buzdolabı, derin dondurucu, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, solo fırın, ankastre fırın, ankastre bulaşık, ankastre buzdolabı, 40” ve üzeri televizyon ürünlerinin 4 tanesinin birlikte alımlarına robot süpürge hediye olarak verilecektir. 

EVİNİZİ ŞIMARTIN

Evlenecek çiftlere ve ya evini yenileyenlere hitap eden bu dört dörtlük kampanya ile ev işleri artık size zevkli gelecek. Zamandan ve enerjiden tasarruf sağlamanız için gelişen teknolojisiyle çeyiz paketi evinizde en büyük yardımcınız. Şıklığı,rahatlığı ve konforuyla dikkat çeken çeyiz paketi indirimle evinizde. Ürünlerinizin ömrü uzun olması için dondurucular ihtiyacınızken çamaşırların ve bulaşıkların hijyen bir şekilde ortaya konması için evinizde olması gereken çamaşır ve bulaşık makineleri gerekli ihtiyaçlardandır.

Peki ürünlerin fiyat listesi ne?

 
Geri Dön