Yeni Nesil Eyüp kampanyalı ödeme planı!

Yeni Nesil Eyüp kampanyalı ödeme planı! Yeni Nesil Eyüp kampanyalı ödeme planı!

Firma: Ortadoğu Grup

Proje: Yeni Nesil Eyüp

222 adet konut ve 9 adet ticari birimden meydana gelen Yeni Nesil Eyüp'te yarın sona erecek kampanyalı ödeme planına göre fiyatlarda yüzde 10 indirim yapılıyor..Yeni Nesil Eyüp projesi,  Ortadoğu Grup  tarafından inşa ediliyor. 222 adet konut ve 9 adet ticari birimden meydana gelen Yeni Nesil Eyüp, Eyüp Çırçır Mahallesi'nde yükseliyor.

 

8 bin 936 metrekare alan üzerinde 9 blok halinde yükselen Yeni Nesil Eyüp projesinde, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunuluyor. Teni Nesil Eyüp'te daire alanları ise 113 ile 150 metrekare arasında değişiyor. 


 
Yeni Nesil Eyüp kampanyalı fiyat ve ödeme planı


 
Yeni Nesil Eyüp projesinde 2+1 dairelerin fiyatları 835 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Yarın sona erecek yüzde 10 indirim kampanyası ile fiyatlar 750 bin TL'ye düşüyor.

 

Kampanya dahilinde Yeni Nesil Eyüp'te yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Ödemeye 2019 yılı itibariyle başlanıyor.


 
Banka kredisinin de kullanılabildiği projede aynı zamanda kişiye özel esnek ödeme planları da oluşturulabiliyor. 


 
Nesil Eyüp Evleri ortak kullanım alanlarında; sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, kapalı otopark gibi imkanlara yer veriliyor. Projede daire teslimlerinin ise 2018 yılı Mart ayında gerçekleşmesi planlanıyor.  

 

 

Tel: 0212 221 21 16  
Web: http://www.yeninesileyup.com/landing 


Işıl Seren KESKİN/Emlakkulisi.com

 


projeye sor