09 / 12 / 2022

Yeni Volkswagen Polo’nun fiyatları yayımlandı! İşte 24 Eylül 2022 fiyat listesi…

Yeni Volkswagen Polo’nun fiyatları yayımlandı! İşte 24 Eylül 2022 fiyat listesi…

Volkswagen’ın 1975 yılından bu yana ürettiği minimalist hatchback modeli Polo’nun eylül ayı fiyatları açıklandı. İşte, Volkswagen Polo’nun 24 Eylül 2022 fiyat listesi…Yeni Volkswagen Polo’nun fiyatları yayımlandı! İşte 24 Eylül 2022 fiyat listesi…

Akıllı aydınlatma teknolojisi, işlevsel ve göz alıcı tasarımı ile premium donanım özelliklerini bir araya getiren Volkswagen Polo, dijital kontrol sistemleriyle de sürüş keyfinizi artırıyor. Polo, park asistanı sayesinde park alanının yeteri kadar geniş olup olmadığı hareket halindeyken belirlerken otomatik olarak aracı park ediyor.

Volkswagen Polo, 10,25 inç dijital gösterge paneli, 10,25 inç genişliğinde yüksek çözünürlüklü TFT LCD ekranıyla, tüm veri ve bilgileri direkt olarak ön cama yansıtıyor. Ayrıca tüm bu veri ve bilgilerin nasıl gösterileceğini, kendi zevk ve tercihlerinize göre özelleştirebiliyorsunuz.

Ayrıca Polo’nun Discover Pro Navigasyon Sistemini de barındıran merkezi bilgi ve eğlence sistemi ekranı, tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Peki Volkswagen Polo’nun teknik özellikleri neler? İşte, Volkswagen Polo’nun özellikleri ve 24 Eylül 2022 fiyat listesi…
Geri Dön