Yenitepe Kadıköy'de evin fiyatını müşteri kendi belirleyecek!

Yenitepe Kadıköy'de evin fiyatını müşteri kendi belirleyecek!


Nuhoğlu İnşaat, Fikirtepe’deki projesi ‘Yenitepe’ için ruhsatını aldı. Ali Nuhoğlu, projede ev sahibi olmak isteyenlere 70 farklı fiyat seçeneği sunulduğunu belirterek, "Müşteri ev fiyatını kendi belirleyecek" dedi.Nuhoğlu İnşaat,  Fikirtepe'de hayata geçireceği “Yenitepe Kadıköy” projesinde ilk ada için ruhsat sürecini tamamladı. İçinde konut, ofis ve ticari alanları barındıran 'Yenitepe Kadıköy’ü 24 ayda teslim etmeyi planlayan şirket, ikinci ada için de çalışmalara başladı. İkinci adada mimari projenin İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından onaylandığını, önümüzdeki günlerde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ruhsat sürecinin de tamamlanacağını söyleyen Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, "Yıkım çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlamayı planlıyoruz. Kat sahiplerine 1 yıllık kira ödemeleri yapılmaya başlandı" dedi. 


MİMAR TABANLIOĞLU 


Nuhoğlu'nun verdiği bilgilere göre Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan projede 3 kat baza ve 21 katlı 4 blok bulunuyor. 1100 konutuk projede her ev için 70 farklı fiyat seçeneği oluştuğunu vurgulayan Nuhoğlu, "Yenitepe Kadıköy’de fiyat peşinat ve vade süresine göre değişiyor. Dolayısıyla müşteriler, farklı fiyat seçenekleri oluşturan tablodan evin fiyatını kendi belirliyor. Peşin alımlarda da yüzde 20 peşin indirimi sunuluyor" dedi. Nuhoğlu projede metrekare fiyatlarının 6-6 bin 500 TL bandında olduğunu sözlerine ekledi. 


Ankara'da karma proje


Diğer yandan yeni proje hazırlıklarına devam ettiklerini açıklayan Nuhoğlu, "Ankara’da ofis, konut, alışveriş alanları, otel ve eğlence merkezinden oluşan yeni bir karma projeye başlamayı planlıyoruz. Devam eden projelerimiz arasında ise modern AVM konseptiyle kurgulanan Gürpınar balık hali, Adana-Erzurum’da yol inşaatı, Irak’taki hastane, Medeniyet ve Hitit Üniversitesi inşaatı yer alıyor" dedi.Akşam