Çukurova Balkon

Yerli yabancı ev ürünlerinde kampanya başladı!

Yerli yabancı ev ürünlerinde kampanya başladı!

2011'e taze umutların yanı sıra yenilenmiş bir evle de girmek istiyorsanız şimdi tam zamanı! Yerli yabancı ünlü markaların indirimleri, hediyeli ürünler ve uzun taksit imkanları bulunuyor


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


 Kırmızı etiketleri takip edin

PHILIPS, yeni bir yıla girerken sahip olmak istediğiniz ürünleri yüzde 25'e varan indirim fırsatıyla sunuyor. 31 Aralık'a kadar devam edecek kampanyada kırmızı fırsat logolu TV, MP3 çalar, ses sistemleri, dijital fotoğraf çerçevesi, ütü, süpürge, blender, saç düzleştiricisi ve tıraş ürünlerinde yüzde 25'e varan indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Faturayı unutun

VAİLLANT "Doğalgaz faturanızın yarısı bizden" kampanyasını kasım ayı sonuna kadar uzattı. Kampanya kapsamında Vaillant, kasım ayı içinde eski cihazını Vaillant kombiyle değiştiren tüketicilerin birbirini takip eden iki ay boyunca doğalgaz faturalarının yarısını ödüyor.

Bir yıllık deterjan hediye

BOSCH kasım ayı boyunca bulaşık makinesi alanlara bir yıllık Calgonit Finish Quantum deterjan hediye ediyor. Kampanya kapsamında tüm bulaşık makineleri yüzde 25'e varan indirim fırsatıyla satışa sunuluyor. Ayrıca Bonus'a özel artı sekiz taksit veya beş ay taksit erteleme seçeneği de bulunuyor. Bosch ActiveWater Eco bulaşık makinesinin Intensive Eco 45 derece programında, bulaşıklar 70 dere çelik yoğun yıkama programı verimliliğinde 45 derecede yıkanabiliyor, elektrik kullanımından yüzde 25, sudan ise yüzde 29 oranında tasarruf sağlıyor. Bosch ActiveVVater Eco bulaşık makinesi sadece 0,97 kilowatt elektrik kullanımıyla A sınıfı ürünlerden yüzde 20 oranında daha az enerji harcıyor.

Su ve elektrikten tasarruf

PROFİLO, yıl sonuna kadar bulaşık makinesi alan herkese bir yıllık Calgonit Finish Quantum bulaşık deterjanı hediye ediyor. Zamanı kısıtlı olanlar için geliştirilen program hızlandırma fonksivonuvla Profilo bulaşık Express 55 Programında ise 12 kişilik yemek takımınızı 65 derece ısıda, sadece 55 dakikada ve A sınıfı yıkama performansıyla yıkayabilirsiniz.

Neredeyse yan fiyatına

SİEMENS, farklı ürün gruplarından üç ürün alana SE 55 E 550 TR kodlu bulaşık makinesi 2 | bin 239 TL yerine bin 192 TL'den satışa sunuluyor, bulaşık makinesi satın almak istemeyenlere ise yüzde 15'e varan indirim uygulanıyor. Ayrıca Siemens müşterilerine kasım ayı boyunca peşin fiyatına dört taksit imkanı da var. Alışverişlerini Bonus kredi kartıyla yapanlar sekiz taksit ya da nisan 2011'de başlayan ödeme fırsatından da yararlanabiliyor.

Hemen,al 10 ayda öde

TUNA Ev kasım ayı sonuna kadar devam eden yüzde 35'lere kadar varan indirim kampanyasıyla evlere konfor ve keyif katıyor. Kampanyada yatak odaları yüzde 35'lere varan indirimlerle satışa sunulurken diğer ürün gruplarında bin - 10 bin TL arası alışverişlerde yüzde 20, 10 bin TL üzeri alışverişlerde ise yüzde 25 indirim sunuluyor. Peşin alımlarda ise yüzde 10 indirim uygulanıyor. Üstelik peşin fiyatına 10 aya kadar taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

Peşin alana yüzde 30 indirim

NOLTE tüm mutfaklarda peşin ödemelere yüzde 30 indirim avantajı sunuyor. Kampanyadan yararlananlar Dimention Matrix 150 sistemiyle fark yaratan ve GLASTEC teknolojiyle estetiğe yeni bir yorum getiren mutfaklara çok daha uygun fiyatlarla sahip olacak. Nolte'de mutfakta dilediğiniz renkleri zevkinize göre seçebilme özgürlüğü sunan modeller, tasarım özellikleriyle mutfakların havasını değiştiriyor. Kulpsuz çekmecelere sahip mutfak tezgahlarında ise metalik gri, beyaz ve manolya gibi renk seçenekleri sunuluyor. Kampanya tüm Nolte Home Studio mağazalar zincirinde geçerli.

İsterseniz taksitlerinizi mart ayına erteleyin

İSTİKBAL 2010 yılını yeni ürünlerinde yaptığı yüzde 20'ye varan indirimlerle uğurluyor. İstikbal'de 31 Aralık'a kadar omurga sağlığını destekleyen Clima Tech serisi yataklar ve geniş hacimli, emniyetli metal bazalar yüzde 20 indirimle satışa sunuluyor. Evlerde rahatlık, kolaylık ve modernliği aynı anda sunan yeni fikirlerin hayat bulduğu İstikbal Trend 2011 Koleksiyonu'nda ise birbirinden şık yemek odaları, konforlu maksi takımlar, kullanışlı yatak odaları ve rengarenk genç odaları yüzde 20'ye varan indirimlerle tüketiciyle buluşuyor. Ayrıca İstikbal, Maximum kart sahiplerine özel mart 2011'e kadar ekstre erteleme ve peşin fiyatına vade farksız 12 taksit imkanıyla da büyük ödeme kolaylığı sağlıyor.
Star