Yeşilkoru'da en ucuz daire 162 bin YTL'ye satılıyor

Yeşilkoru'da en ucuz daire 162 bin YTL'ye satılıyor

Yeşilkoru'da 141 metrekare büyüklüğündeki daireler 162 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.


Aydın Yapı'nın ikinci etabına Taşdelen'de başlayacağı Yeşilkoru Evleri'nin Yenidoğan bölgesindeki ilk etabı tamamlandı. Aydın Yapı'nın Yenidoğan'daki Yeşilkoru Evleri projesi tamamlandı. Projenin ilk etap satışları için yeni bir kampanya başlatan şirket, hemen teslim edilen dairelerin fiyatlarını 162 bin ile 187 bin aralığında satışa sundu. 5 bin metrekarelik alan üzerinde 3 blok halinde yükselen Yeşilkoru Evleri 96 daireden meydana geliyor. Tasarımdan uygulamaya, sosyal alanlardan daire büyüklüklerine kadar tüm unsurların çağdaş yaşamın ihtiyaçları ön planda tutularak tasarlandığı projenin yüzde 65'i yeşil alan olarak ayrıldı. Radye temel kullanılarak inşa edilen projede dairelerin büyüklüğü 141 metrekare. Fiyat farklılığı ise dairelerin konumu ve bulunduğu kata göre oluşuyor.

Ebeveyn odasında banyo var

Ankastre mutfaklı konutlarda Fransız balkonlu salon, soyunma odalı ve özel banyolu ebeveyn yatak odaları bulunuyor. Projede basketbol ve voleybol sahasının yanı sıra koşu ve yürüyüş parkuru da yer alıyor. Yeşilkoru Evleri'nde özel güvenlik kameraları, otomatik bariyerli site girişi, kapalı ve açık otoparklar da mevcut.


2'nci etap konutları Taşdelen'e gidecek

Aydın Yapı, Yenidoğan bölgesinde gerçekleştirdiği Yeşilkoru Evleri projesinin ikinci etabı olarak nitelendirilen diğer projesini ise Taşdelen'de hayata geçirecek. İkinci etap 130 daireden meydana gelecek. Yeşilkoru Evleri 1'nci etap projesine olan yoğun talep üzerine Aydın Yapı, 2'nci projesini de aynı isimle hayata geçiriyor. 1'nci etap Yeşilkoru Evleri projesinin yüzde 70'i satıldı.

Yeşilkoru Evleri'nin künyesi
Yer: Yenidoğan
Büyüklük: 5 bin metrekare
Konut sayısı: 96 (2'nci etap 130)
Konut büyüklüğü: 141
Fiyat: 162 bin-187 bin YTL
Tel: 0 216 430 85 85

www.aydinyapigrubu.com

Tel: 0 216 430 85 85

Sabah Emlak