Yeşilyaka Su Villaları'nda yüzde 1 KDV fırsatı!

Yeşilyaka Su Villaları'nda yüzde 1 KDV fırsatı! Yeşilyaka Su Villaları'nda yüzde 1 KDV fırsatı!

Firma: Mesa Mesken - Nurol İnşaat

Proje: Yeşilyaka Su

 Yeşilyaka Su projesinde villa fiyatları 1 milyon 690 bin TL'den başlıyor ve 4 milyon 426 bin TL'ye kadar çıkıyor. Projede yüzde 1 KDV fırsatı sunuluyor...

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!

"Mesa ve Nurol'dan doğa ile iç içe bir yaşam!" sloganıyla tanıtılan  Yeşilyaka Su  Villaları, Büyükçekmece, Karaağaç Mahallesi'nde, Sırtköy Bulvarı üzerinde Büyükçekmece Gölü'ne yakın mesafede inşa ediliyor. 

 

3+1'den 5+1'e kadar farklı villa tiplerine yer verilen Yeşilyaka Su Büyükçekmece Evleri'nde kişiye özel ödeme planı hazırlanabiliyor. Projede yüzde 1 KDV fırsatı sunuluyor.

 

Yeşilyaka Su Büyükçekmece'de villa alanları 148 metrekare ila 450 metrekare arasında değişiyor.   Projede yüzde 20 peşin ödemelerde kalan bedel ise  banka kredisi ile ödenebiliyor.   

 

Büyükçekmece Yeşilyaka Su  ortak alanlarında; fitness, açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları olanakları sunuluyor.     

 

Mesa Nurol Yeşilyaka Su projesinde villa fiyatları 1 milyon 690 bin TL'den başlıyor ve 4 milyon 426 bin TL'ye kadar çıkıyor.  Projede fitness, açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları gibi ortak alanlar mevcut. 

 


Tel: (0212) 669 06 00 

 http://www.yesilyakasu.com/ 

Özge ÖZDEMİR ÇOLAK/Emlakkulisi.com 


projeye sor