Zafer Havalimanı'nda sefer sayıları artırıldı!

Zafer Havalimanı'nda sefer sayıları artırıldı!

Zafer Havalimanı İşletme Müdürü Nedim Uzunkaya, yaptığı açıklamada, Türkiye' nin ilk bölgesel havalimanı olan Zafer Havalimanı' nda, haftada 4 kez yapılan seferler 7' ye çıkarıldı...Zafer Havalimanı İşletme Müdürü Nedim Uzunkaya, yaptığı açıklamada, havalimanında 15 Aralık’tan itibaren artırılan sefer sayılarının ilgi görmeye başladığını bildirdi.


Kütahya'dan İstanbul Atatürk Havalimanı'na haftada 4 kez yapılan uçak seferlerinin 7'ye çıkarıldığını belirten Uzunkaya, şunları kaydetti:


''Artırılan sefer sayıları ile birlikte doluluk oranı da yüzde 90’lara ulaştı. Bunun önümüzdeki günlerde daha da artacağını bekliyoruz. Uçuşlarımız, pazartesi, çarşamba, cuma ve pazar günleri saat 18.25’te İstanbul’dan Kütahya'ya, aynı günlerde 20.10'da Kütahya'dan İstanbul'a uçuşumuz var. Salı, perşembe ve cumartesi günleri saat 06.40''ta da İstanbul'dan Kütahya'ya, aynı günlerde 08.25'te Kütahya'dan İstanbul'a uçuşlar olacak. Bu seferlerimizin dışında önümüzdeki aylarda Zafer Havalimanı'ndan Gaziantep'e de bir sefer konulması planlanıyor.''


AA