27 / 01 / 2023

Zeki Toçoğlu Hendek çalışmaları ile ilgili bilgi aldı!

Zeki Toçoğlu Hendek çalışmaları ile ilgili bilgi aldı!

İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Hendek Belediyesi Başkanı İrfan Püsküllü’yü makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, “Birlik içerisinde çalışacak, Hendek’in birincil ihtiyaçlarına dönük gerekli adımları atmaya devam edeceğiz”dedi
İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Hendek Belediyesi Başkanı İrfan Püsküllü’yü makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, “Birlik içerisinde çalışacak, Hendek’in birincil ihtiyaçlarına dönük gerekli adımları atmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullanırken; Püsküllü, “Büyükşehir Belediyemizin destekleri ile Hendek’i daha güzel günlere ulaştıracağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Hendek Belediyesi Başkanı İrfan Püsküllü ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Hendek’te devam eden çalışmalar ile ilgili Başkan Toçoğlu’na bilgiler veren Püsküllü, “Büyükşehir Belediyemizin destekleri ile Hendek’i daha güzel günlere ulaştıracağız. Değerli Başkanımız Zeki Toçoğlu’na verdikleri destekler için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.


Beraber Çalışacağız

Başkan Zeki Toçoğlu, “Hükümetimiz, Büyükşehir ve ilçe belediyemiz tarafından Hendek’e önemli yatırımlar ulaştırılıyor. Her fırsatta ifade ettiğimiz gibi; birlik içerisinde çalışacak, Hendek’in birincil ihtiyaçlarına dönük gerekli adımları atmaya devam edeceğiz. Yeni dönemde ilçelerimize kazandırmayı hedeflediğimiz projeler üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah diğer ilçelerimize olduğu gibi Hendek’e de değer katan hizmetleri ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.


 


Sakarya Büyükşehir Belediyesi


Geri Dön