Ziraat Bankası OYAK mensuplarına özel konut kredisi kampanyası!

Ziraat Bankası OYAK mensuplarına özel konut kredisi kampanyası! Ziraat Bankası OYAK mensuplarına özel konut kredisi kampanyası!

Ziraat Bankası uzun vadeli, düşük faizli, dosya masrafsız ve uygun ödeme seçenekleri ile OYAK mensuplarına özel konut kredisi kampanyası sunuyor. Kampanyadaki fırsatlardan OYAK üyelerinin eşleri de yararlanabiliyor...Ziraat Bankası Oyak mensuplarının konut kredisi ihtiyaçlarını Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi ürünü ile karşılıyor. Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi ürünü kapsamında 15 yıl vade ve konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar avantajlı fırsatlarla konut kredisi kullandırımı yapıyor. Oyak üyelerinin eşlerinin de yararlanabildiği kampanya kapsamında Ziraat Bankası dosya masrafı almıyor.

Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi Faizleri

Kredi Pazarı'nda yer alan habere göre; Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi ürünü için aylık yüzde  1.19 faiz oranı ve sunuyor. Kredi 15 yıl vadeye kadar limit sınırı olmaksızın kullanılabiliyor Kredi ürününün yıllık maliyet oranı ise yüzde 15 seviyesinde.

Ziraat Konut Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankasından Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi ürünü için 150.000 TL tutarında 15 yıl vadeli konut kredisi hesaplama gerçekleştirildiğinde aylık ödemeler yaklaşık 2.000 TL, toplam geri ödeme tutarı ise 391.600 TL’ ye denk geliyor.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Masrafları

Ziraat Bankası ilgili konut kredisi ürünü için konutun durumuna göre en az 570 TL ekspertiz ücreti, ortalama 50 TL DASK ücreti, 130 TL ipotek tesis ücreti ve ortalama yıllık 180 TL konut sigortası masrafı alıyor.