05 / 07 / 2022

Zirveye koşan gümüş bugün kaç lira oldu? Gümüşün parlayacağı gün ne zaman?

Zirveye koşan gümüş bugün kaç lira oldu? Gümüşün parlayacağı gün ne zaman?

Gümüş fiyatları 12 lira seviyesini zorluyor. Altın fiyatlarının yükselmesi ile ivme kazanan gümüş zirveye koşuyor. Peki gümüş ne zaman yatırımcısına kazandıracak? Gümüş fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte son dakika gümüş fiyatı...Gümüş fiyatları bugün de yükselmeye devam ediyor. Yatırımcılar ve gümüşalmak isteyen vatandaşlar gümüş ne zaman alınır, gümüş bozma zamanı geldi mi? Gümüş yükselecek mi, düşecek mi? sorularınıın cevaplarını araştırıyor. Gümüş fiyatların altının etkisi ile yükselmeye devam ediyor, ileriki tarihlerde de devam edecek. 

Zirveye koşan gümüş bugün kaç lira oldu? Gümüşün parlayacağı gün ne zaman?

Yatırımcılar ellerinde gümüşü satmak için acele etmesin. Çünkü gümüş fiyatlarında Temmuz ayında yükseliş görülecek. Hatta analistlere göre gümüş fiyatlarında bir gece ansızın 10 dolar yükseliş görülebileceği söyleniyor.

Peki bugün gümüş fiyatları ne kadar oldu? Gümüş gram fiyatı bugün kaç lira? İşte son dakika gümüş fiyatları...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.